Sol MenüSağ Menü
 • [+]Digiturk on Web GENEL
 • [+]Abonelik Hakkındaki Sorularınız

   1.Seç ve İzle hizmeti nedir?

   Digiturk Play üzerinden erişebileceğiniz “Seç ve İzle” hizmeti Digiturk kalitesi ile hazırlanmış olan isteğe bağlı video (Video on Demand) hizmetidir. “Seç ve İzle” unutulmaz lig ve kupa maçları, derbiler, en iyi ve kaliteli yerli filmler, program ve diziler, yerli yapım belgesellerden oluşan geniş bir video arşivi ile hizmet vermektedir.

   2.Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim, yeni abonelik nasıl alabilirim? 

   Biten aboneliğiniz sonrasında yayınları TV’den izlemeye devam etmek için aboneliğinizi yenilemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi www.digiturkplay.com adresinden yapabilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak yenileme işleminizi yapabilirsiniz ya da distribütörlerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilir,her türlü sorunuz ile ilgili Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21)

   3.Aile Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

   Aile Paketi Digiturk Play yayınlarını izleyebilmeniz için sahip olmanız gereken temel pakettir. LİG TV kanalları dışındaki (ulusal, haber, çocuk ve yaşam temalı) kanalları kapsar. Güncel kanal listesini www.digiturkplay.com adresinden inceleyebilirsiniz.

   4.Spor Paketi nedir, hangi kanalları kapsar? 

   Spor Paketi, Aile Paketi’ne LİG TV ve spor kanallarının eklenmiş halidir. Spor Paketi üyeleri canlı LİG TV kanallarının yanı sıra LİGKOLİG içeriklerini de izleyebilmektedirler. Spor Paketi güncel kanal listesini www.digiturkplay.com adresinden inceleyebilirsiniz

   5.Süper Taraftar, Basketbol Paketi nedir?

   Süper Taraftar Paketi Digiturk Play’de tüm takımların sadece canlı maçlarını izlemenizi sağlayan bir üyelik şeklidir. IP kutuda bu paketler tek başına seyredilemez. Basketbol Paketi sadece Basketbol Ligi’nde yer alan canlı maçların izlenebildiği abonelik seçeneğidir. Spor Paketi üyeliğiniz varsa ayrıca Basketbol Paketi almanıza gerek yoktur. Bu paket seçeneklerinde kullanıcılar kanalları izleyemezler sadece paket içeriklerindeki canlı yayınları izleyebilirler dolayısıyla kutu ile Dİgiturk Play  izleyen üyelerimizin Spor Paketine üye olmalarını öneririz.

   6.Abonelik seçenekleri nelerdir?

   Günlük:  Abonesi olduğunuz içerik paketini 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. 24 saatin sonunda yetkiniz sona erer ve aboneliğiniz yenilenmez.

   Aylık Abonelik (Otomatik Yenilemeli): Abonesi olduğunuz içerik paketinin bedeli aylık olarak kredi kartınızdan otomatik çekilerek üyeliğiniz yenilenirÜyeliğiniz 12 ay boyunca otomatik olarak yenilenir. Yenileme iptali için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

   Yıllık Abonelik: Abonesi olduğunuz içerik paketini 12 ay boyunca yayınlarımızı izleyebilirsiniz. 12 ayın sonunda yetkiniz sona erer ve aboneliğiniz yenilenmez. Yıllık üyelik seçeneği tek ödemede size en avantajlı fiyatı sağlayan üyelik tipidir.

   7.Üyelik bitiş ve başlangıç zamanımı nereden takip edebilirim?  

   Üyelik bilgilerinizi “Üyelik Bilgilerim” menüsünden görüntüleyebilir, başlangıç ve bitiş tarihlerini inceleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz de 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   8.Arkadaşımı üye yaparsam hediye kazanır mıyım? 

   Hem de sadece siz değil; arkadaşınız da kazanır. Ne kadar çok arkadaşınız sizin tavsiyenizle üye olursa Digiturk Play’i o kadar indirimli, hatta ücretsiz izleme şansınız olur. Detaylar ve arkadaş tavsiyeleriniz için www.digiturkplay.com sitemizi ziyaret edebilir ya da Müşteri Hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

 • [+]Ödeme Hakkındaki Sorularınız
   1.Kredi kartımla nasıl satın alma yapabilirim?

   Kredi kartınızı sitede kullanırken ilgili tüm sistemsel güvenlik önlemleri Digiturk tarafından sağlanmaktadır. Seçtiğiniz abonelik veya tek maç içeriklerini Satın Al tuşuna basarak bir sonraki adımda karşılaştığınız ödeme ekranından ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca Müşteri Hizmetlerimizi arayarak da abonelik ya da tek maç alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden satış işlemi güvenli IVR (Interactive Voice Response – Etkileşimli Sesli Yanıt ) sistemi ile çağrı merkezi çalışanına herhangi bir numara ya da şifre vermeden güvenli olarak gerçekleştirilmektedir. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) .

   2.Paypal hesabımla nasıl satın alma yapabilirim? 

   Paypal.com üzerinden açmış olduğunuz paypal hesabınızı kullanarak webtv ödemelerinizi yapabilirsiniz. Paypal ile ödeme yapmak için satın alma ekranında paypal ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra paypal sisteminini sizi yönlendirdiği sayfada paypal hesabınız üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

   3.Kredi kartımla satın alma yapamıyorum
   Kredi kartınızda olabilecek limit yetersizliği, geçersiz kart veya diğer olası sorunlar için lütfen bankanızla temasa geçiniz. Kredi kartınızla ödemede sorun yaşadığınızda alternatif ödeme metodu olarak Paypal aracılığı ile satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

   4.Banka kartı (Debit Card) ile satın alma yapabilir miyim? 

   Evet, normal banka kartınız (debit card) ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için kullandığınız debit kartta yeterli bakiyeniz olduğundan lütfen emin olun. Satın alma işlemleri ile ilgili her türlü probleminizde Müşteri hizmetlerimiz size 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   5.Paypal ödemelerinde aylık üyelik neden daha fazla ücretlendiriliyor.

   Kredi kartı ile yapılan aylık paket ödemelerinde düzenli olarak paketiniz yenilenilenir. Paypal ile ödemede otomatik yenileme olmaması sebebiyle 30 gününü sonunda yayınlarınız sona erer. Digiturk Play her ay paket yenilemesi ile uğraşmamanız için aylık yenilemeli paketlerin fiyatlarını daha avantajlı kılmıştır. Eğer kredi kartınız yenilemeye uygun değilse ödeme ekranında size özel olarak sunulan 3 aylık paketlerden yararlanabilirsiniz.

   6.Kapıdan Ödeme nedir ?

   Kapıdan ödeme ALMANYA, AVUSTURYA, BELÇİKA, ÇEK CUMHURİYETİ, FRANSA, HOLLANDA, İSPANYA, İSVİÇRE,İTALYA, LÜKSEMBURG, MACARİSTAN, PORTEKİZ, ROMANYA, SLOVAKYA, SLOVENYA, YUNANİSTAN ülkelerinde uygulanan bir ödeme yönetimidir. Siz site üzerinden paket ve kutu siparişinizi iletirsiniz, biz kapınıza kadar ürünü getirip size teslim ederiz. Ödemeyi kargo şirektine yapıp, yayınları hemen izlemeye başlayabilrisiniz. 

   7.Kapıdan Ödeme ile Hangi Paketleri Satın Alırım?

   Kutulu Yıllık Aile Paketi, Kutulu Yıllık Spor Paketi, Kutulu 2 Yıllık Spor, Yeni IP Kutu siparişlerini verebilirsiniz. 
   Kutusu olan ve kutusuz yayın almak isteyen üyelerimiz de isterse kutusuz olarak Yıllık Aile Paketi, Yıllık Spor ve 2 yıllık Spor paketlerini sipariş edebilirler.
    
 • [+]Teknik Konular Hakkındaki Sorularınız

   1.Digiturk Play yayınını izleyebilmek için bağlantı hızım ne olmalı?

   Yayınları kaliteli şekilde izleyebilmek için genişbant internet hizmetine sahip olmanız ve minimum bağlantınızın 1Mbit/s veya üzeri olması tavsiye edilir. Web'te veya mobil cihazlarda kullanılan adaptive streaming teknolojisi ile internet hızınız ne olursa olsun (min. 2mb) Digiturk Play yayınlarını en kaliteli ve kesintisiz biçimde izleyebilirsiniz. Web veya mobil cihazlar anlık internet kullanımındaki değişimleri de saptar ve o anki kullanılabilecek internet hızına uyum sağlayarak yayının kopmadan iletilmesi için en uygun çözünürlükte çalışır

   2.Hangi yayınlar HD? Bu yayınları nasıl seyredebilirim?

   Digiturk Play’de şu anda LİGTV HD, LİGTV 2 HD, LİGTV 3 HD,TURKMAX HD, İZ TV HD, ATV HD, FOX HD, NTV SPOR HD, İZ TV HD kanalları HD seyredilebilmektedir. Canlı TV’de HD yayın izleyebilmek için yüksek hızlı internet bağlantısı ve HDMI girişi olan bir TV ya da monitöre ihtiyacınız bulunmaktadır. Ayrıca IP kutuya bağlayacağınız kendi (Lokal Medya) arşivinizdeki HD ve 3D filmleri de izleyebilirsiniz. 

   4.Bağlantı hızımı nasıl kontrol edebilirim? 

   Mevcut internet hızınızı bir bilgisayar ile www.digiturkplay.com adresindeki ilgili linki tıklayarak ya da http://support.digiturkplay.com/wizardTR/Diagnostic.aspx adresine girerek kontrol edebilirsiniz.

   5.Yayınları bir bilgisayar aracılığı ile ya da mobil olarak izlemeye devam edebilir miyim? 

   Evet, üyeliğinizle yayınları dilerseniz kutunuzdan, dilerseniz bilgisayarınızdan cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca Digiturk Play iPhone/iPad ve Android uygulamaları ile dünyanın her yerinde Lig TV ve 80'e yakın TV kanalını telefonunuzdan ya da tabletinizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Ancak bir üyelik anlık olarak sadece tek bir ortamdan yayınları izlemenize olanak tanımaktadır. Yani bir üye girişi ile aynı anda hem TV’den, hem PC’den ve mobil bir cihazdan yayınları izleyemezsiniz.

    

 • [+]Karşılaştığınız Sorunlar Hakkındaki Sorularınız

   1.Kanallarda ses ve görüntü sorunları var. 

   Yayınları kaliteli şekilde izleyebilmek için genişband internet hizmetine sahip olmanız ve minimum bağlantınızın 1Mbit/s veya üzeri olması tavsiye edilmektedir. İnternet bağlantınızı başka bir cihaz (örneğin PC) ve/veya programlar ile paylaştırıyorsanız, bu Digiturk Play yayınlarına bağlantınızı yavaşlatabilir. Eğer bağlantı hızınız yayınları görüntüleyemeyecek seviyede düşük ise görüntüde takılma ve donmalar yaşayabilirsiniz. İnternet hattınıza bağlı diğer cihazları ve bağlantı hızınızı kontrol ediniz. Sorun hala devam ediyorsa Müşteri Hizmetleri temsilcisiyle bağlantı kurunuz.

   2.Hangi Tarayıcılar(Browserlar) ile Digiturk Play yayınlarını izleyebilirim?
   Yayınlarımızı, Internet Explorer 7.0 ve üzeri, Firefox 3.0 ve üzeri tarayıcılar üzerinden izlemeniz tavsiye edilmektedir.

   3.Mac OS X Kullanicisiyim, Digiturk Play yayınlarını izleyebilirmiyim?
   Kullandığımız yeni Microsoft Silverlight 4.0 teknolojisi sayesinde artık Mac OS X ile WEBTV canlı yayınları izlenebilmektedir. Mac OS X işletim sistemlerinde ise Microsoft DRM desteği bulunmadığı için Seç İzle yayınları izlenememektedir.

   4.Sık sık buffering problemiyle karşılaşıyorum, ne yapmalıyım?
   Bağlantı hızınızı test ediniz. Eğer bağlantı hızınızda problem yok ise media player ayarlarında buffer settings’ini 18. adımda anlatıldığı gibi 30sn’ye yükseltmeniz gerekmektedir. Eğer probleminiz hala devam ediyorsa Müşteri Hizmetleri yetkilisiyle bağlantı kurunuz.

   5.Amerika'da Euro D ve Euro Star'ı neden canlı izleyemiyorum?

   Euro D ve Euro Star kanallarının Kuzey Amerika’da münhasır yayın haklarını edinmiş olduğu gerekçesiyle, DFH Network bu kanalların Digiturk Play’den kaldırılması talebinde bulunmuştur. Bu resmi talep doğrultusunda, yayın hakları anlaşması sağlanıncaya kadar, bulunduğunuz bölgede bu kanalların canlı yayınlarına ara verilmiştir. Bu konuda bir gelişme olduğu zaman size bilgi verilecektir. Bu süreçte Tekrar-İzle bölümümüzden, kanallardaki dizileri ilk yayın tarihinden 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.”

    

 • [+]Avustralya'da yayının başlaması hakkında
 • [+]Digiturk on TV GENEL

    

   • Digiturk on TV nedir?
    Digiturk'un web üzerinden "live stream" teknolojisi ile 24 saat canlı yayın yapan kanalları satın alabileceğiniz Digikutu aracılığı ile televizyonunuzdan izlemenize olanak veren internet yayıncılığıdır.
   • Digiturk on TV yayınlarına nereden erişebilirim?
    Digiturk Play sitesinde Abonelik bölümünden Digikutu’nuzu satın alabilirsiniz. Avustralya ve Yeni Zelanda dışında tüm ülkelere kutu satışı yapılmaktadır.
   • Yayını TV üzerinden izlemek için ne yapmalıyım ?
    Eğer mevcut Digiturk Play üyeliğiniz varsa sadece Digikutu almanız yeterlidir. Üyeliğiniz yoksa üyelik seçeneklerimizden dilediğinizi seçip, sonraki adımda Digikutu’yu da satın almanız gerekmektedir.
   • Yayın ve üyelik ile ilgili nasıl yardım alabilirim?
    www.digiturkplay.com adresinde yer alan müşteri hizmetleri bölümünde “online müşteri hizmetleri” aracılığıyla veya "Bize Ulaşın" formunu doldurarak yardım alabilirsiniz. Ayrıca +1 877 860 80 80 no’lu telefonu arayarak Müşteri temsilcilerimizle 7/24 görüşebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri telefon numaramız ABD sınırları dahilinde ücretsiz olarak hizmet vermekte olup, diğer ülkelerden ABD erişimi ücretlidir.

    

 • [+]Abonelik Hakkındaki Sorularınız

   1) Abonelik

   Aboneliğimi nasıl yenileyebilirim, yeni abonelik nasıl alabilirim?

   Biten aboneliğiniz sonrasında yayınları TV’den izlemeye devam etmek için aboneliğinizi yenilemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi www.digiturkplay.com adresinden yapabilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak yenileme işleminizi yapabilirsiniz ya da distribütörlerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilir Her türlü sorunuz ile ilgili Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21)

   • Aile Paketi nedir, hangi kanalları kapsar?

   Aile Paketi Digiturk Play yayınlarını izleyebilmeniz için sahip olmanız gereken temel pakettir. LİG TV kanalları dışındaki (ulusal, haber, çocuk ve yaşam temalı) kanalları kapsar. Güncel kanal listesini www.digiturkplay.com adresinden inceleyebilirsiniz.

   • Spor Paketi nedir, hangi kanalları kapsar? 

   Spor Paketi, Aile Paketi’ne LİG TV ve spor kanallarının eklenmiş halidir. Spor Paketi üyeleri canlı LİG TV kanallarının yanı sıra LİGKOLİG içeriklerini de izleyebilmektedirler. Spor Paketi güncel kanal listesini www.digiturkplay.com adresinden inceleyebilirsiniz

   • Süper Taraftar, Basketbol Paketi nedir?
   • Süper Taraftar Paketi Digiturk Play’de tüm takımların sadece canlı maçlarını izlemenizi sağlayan bir üyelik şeklidir. IP kutuda bu paketler tek başına seyredilemez. Basketbol Paketi sadece Basketbol Ligi’nde yer alan canlı maçların izlenebildiği abonelik seçeneğidir. Spor Paketi üyeliğiniz varsa ayrıca Basketbol Paketi almanıza gerek yoktur. Bu paket seçeneklerinde kullanıcılar kanalları izleyemezler sadece paket içeriklerindeki canlı yayınları izleyebilirler dolayısıyla kutu ile Dİgiturk Play  izleyen üyelerimizin Spor Paketine üye olmalarını öneririz.

   Abonelik seçenekleri nelerdir?

   • Günlük:  Abonesi olduğunuz içerik paketini 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. 24 saatin sonunda yetkiniz sona erer ve aboneliğiniz yenilenmez.
   • Aylık Abonelik (Otomatik Yenilemeli): Abonesi olduğunuz içerik paketinin bedeli aylık olarak kredi kartınızdan otomatik çekilerek üyeliğiniz yenilenirÜyeliğiniz 12 ay boyunca otomatik olarak yenilenir. Yenileme iptali için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
   • Yıllık Abonelik: Abonesi olduğunuz içerik paketini 12 ay boyunca yayınlarımızı izleyebilirsiniz. 12 ayın sonunda yetkiniz sona erer ve aboneliğiniz yenilenmez. Yıllık üyelik seçeneği tek ödemede size en avantajlı fiyatı sağlayan üyelik tipidir.
   • Üyelik bitiş ve başlangıç zamanımı nereden takip edebilirim?  

   Üyelik bilgilerinizi “Üyelik Bilgilerim” menüsünden görüntüleyebilir, başlangıç ve bitiş tarihlerini inceleyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz de 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   Arkadaşımı üye yaparsam hediye kazanır mıyım? 

   Hem de sadece siz değil; arkadaşınız da kazanır. Ne kadar çok arkadaşınız sizin tavsiyenizle üye olursa Digiturk Play’i o kadar indirimli, hatta ücretsiz izleme şansınız olur. Detaylar ve arkadaş tavsiyeleriniz için www.digiturkplay.com sitemizi ziyaret edebilir ya da Müşteri Hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   • Yayınları bir bilgisayar aracılığı ile ya da mobil olarak izlemeye devam edebilir miyim?

   Evet, üyeliğinizle yayınları dilerseniz kutunuzdan, dilerseniz bilgisayarınızdan cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca Digiturk Play iPhone/iPad ve Android uygulamaları ile dünyanın her yerinde Lig TV yayınlarını telefonunuzdan ya da tabletinizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Ancak bir üyelik anlık olarak sadece tek bir ortamdan yayınları izlemenize olanak tanımaktadır. Yani bir üye girişi ile aynı anda hem TV’den, hem PC’den ve mobil bir cihazdan yayınları izleyemezsiniz.

 • [+]Ödeme Hakkındaki Sorularınız
   • Kredi kartımla nasıl satın alma yapabilirim?

   Kredi kartınızı sitede kullanırken ilgili tüm sistemsel güvenlik önlemleri Digiturk tarafından sağlanmaktadır. Seçtiğiniz abonelik veya tek maç içeriklerini Satın Al tuşuna basarak bir sonraki adımda karşılaştığınız ödeme ekranından ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca Müşteri Hizmetlerimizi arayarak da abonelik ya da tek maç alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden satış işlemi güvenli IVR (Interactive Voice Response – Etkileşimli Sesli Yanıt ) sistemi ile çağrı merkezi çalışanına herhangi bir numara ya da şifre vermeden güvenli olarak gerçekleştirilmektedir. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21)

   • Paypal hesabımla nasıl satın alma yapabilirim?

   Ip Kutu üzerinden herhangi bir paket ya da içerik satın alma işlemi maalesef şu anda yapılamamaktadır. Paypal.com üzerinden açmış olduğunuz paypal hesabınızı kullanarak web sitemizden ödeme ve satın alma yapabilirsiniz. Paypal ile ödeme yapmak için satın alma ekranında paypal ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bu adımdan sonra paypal sisteminini sizi yönlendirdiği sayfada paypal hesabınız üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

   • Kredi kartımla satın alma yapamıyorum.

   Kredi kartınızda olabilecek limit yetersizliği, geçersiz kart veya diğer olası sorunlar için lütfen bankanızla temasa geçiniz. Kredi kartınızla ödemede sorun yaşadığınızda alternatif ödeme metodu olarak Paypal aracılığı ile satın alma işleminizi yapabilirsiniz.

   • Banka kartı (Debit Card) ile satın alma yapabilir miyim?

   Evet, normal banka kartınız (debit card) ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için kullandığınız debit kartta yeterli bakiyeniz olduğundan lütfen emin olun. Satın alma işlemleri ile ilgili her türlü probleminizde Müşteri hizmetlerimiz size 7/24 size yardımcı olacaktır. (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   • Paypal ödemelerinde aylık üyelik neden daha fazla ücretlendiriliyor.

   Kredi kartı ile yapılan aylık paket ödemelerinde düzenli olarak paketiniz yenilenilenir. Paypal ile ödemede otomatik yenileme olmaması sebebiyle 30 gününü sonunda yayınlarınız sona erer. Digiturk Play her ay paket yenilemesi ile uğraşmamanız için aylık yenilemeli paketlerin fiyatlarını daha avantajlı kılmıştır. Eğer kredi kartınız yenilemeye uygun değilse ödeme ekranında size özel olarak sunulan 3 aylık paketlerden yararlanabilirsiniz.

   • Kapıdan Ödeme nedir ?

   Kapıdan ödeme ALMANYA, AVUSTURYA, ÇEK CUMHURİYETİ, FRANSA, İSPANYA, İSVİÇRE, İTALYA, LÜKSEMBURG, MACARİSTAN, PORTEKİZ, ROMANYA, SLOVAKYA, SLOVENYA, YUNANİSTAN ülkelerinde uygulanan bir ödeme yönetimidir. Siz site üzerinden paket ve kutu siparişinizi iletirsiniz, biz kapınıza kadar ürünü getirip size teslim ederiz. Ödemeyi kargo şirektine yapıp, yayınları hemen izlemeye başlayabilrisiniz. 

   • Kapıdan Ödeme ile Hangi Paketleri Satın Alırım?
   Kutulu Yıllık Aile Paketi, Kutulu Yıllık Spor Paketi, Kutulu 2 Yıllık Spor, Yeni IP Kutu siparişlerini verebilirsiniz. 
   Kutusu olan ve kutusuz yayın almak isteyen üyelerimiz de isterse kutusuz olarak Yıllık Aile Paketi, Yıllık Spor ve 2 yıllık Spor paketlerini sipariş edebilirler.

    

 • [+]Teknik Konular Hakkındaki Sorularınız
   • Kendi üyeliğimle kutudan nasıl yayın izlerim?

   IP kutudan Digiturk Play yayınlarını izleyebilmek için kullanıcı adı  ve şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Kutuyu ilk açtığınızda giriş yapılır ve kutunuz her açılışında bilgilerinizi hatırlayarak otomatik giriş sağlar. Giriş başarıyla  yapıldığında, ana menü ekranında sağ üstte giriş yaptığınız mail adresinizi görebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir zamanda giriş yapmak istediğinizde “Üyelik Bilgilerim” kısmına girerek “Giriş” kısmından üyeliğinize ait email adresinizi ve şifrenizi girebilirsiniz. Digiturk Play’den satın olmuş olduğunuz paketteki tüm yetkiler IP kutuda da geçerlidir; sahip olduğunuz paketteki yayınları bu giriş işleminin ardından izleyebilirsiniz.

   • Nasıl HD izlerim?

   HD kalitesinde yayın izleyebilmek için kutu ambalajından bir HDMI kablosu çıkmaktadır. Bu HDMI kablosunun bir ucunu IP kutunuzun HDMI girişine diğer ucunu TV’nizdeki HDMI girişine bağlamanız gerekmektedir. Yayın kalitesi mevcut internet bağlantı hızınız, internet bağlantınızı paylaştığınız cihazlar ve diğer çevresel faktörlere göre değişiklik gösterebilir.   

   • Kutu güncellemesi nedir? Yapmak zorunlu mudur?

   Kutu güncellemesi size daha iyi hizmet sağlayabilmemiz ve kutunun özelliklerini iyileştirebilmemiz için yapılmakta olan periyodik yazılım güncelleme çalışmalarıdır. Mevcut yazılım versiyonunu Ayarlar menüsündeki Sistem başlığından görüntüleyebilirsiniz. Kritik güncellemeleri yapmanız için kutu sizin onayınıza gerek duymadan bu işlemleri gerçekleştirecektir. Daha düşük öncelikli güncellemeler için ise onayınızı talep edecektir. Daha hızlı ve kolay kullanım tecrübesi için tüm güncellemeleri zamanında yapmanızı öneririz

   • Kutuyu internete nasıl bağlarım?

   IP kutudan Digiturk Play yayınlarını en uygun biçimde izlemenin yolu Ethernet (kablo) bağlantısıdır. Kaliteli video yayın ve çevresel faktörlerden etkilenmemesi adına ethernet kablosunu kutuya bağlamanızı tavsiye ederiz.

   • Kutuyu kablosuz bağlamak istiyorum

   Yeni IP kutunuzdan kablosuz olarak internete bağlantı için ek olarak Kablosuz Erişim Paketi satın almanız gerekmektedir. Kablosuz Erişim Paketi bir adet Airties 2411 USB Kablosuz Erişim Cihazı ve Airties 4420 Kablosuz Yaşam Noktası’ndan oluşmaktadır. Kablosuz Erişim cihazları ile ilgili bilgiyi web sitemizden ya da Müşteri Hizmetlerimizden alabilirsiniz.  Kablosuz erişim cihazının kullanım kılavuzunu http://www.digiturkplay.com/Files/Air4420TR_UM.pdf indirebilirsiniz.

   • Kutu takıldı/dondu; hiçbir tepki vermiyor...

   Sık internet kesintisi, şebeke elektriğindeki dalgalanmalar gibi ender oluşabilecek olumsuz çevresel şartları IP kutunun kilitlenmesine sebep olabilir. Kutunun kilitlenmesi / donması durumunda öncelikle sorunun çözümü için  internet bağlantınızı kontrol ediniz. Internet bağlantınızda sorun varsa kutunun ön panelindeki kırmızı Dünya ikonu yanıp söner. Sorun internet bağlantınızda değilse, elektrik bağlantısını keserek kapatıp, tekrar açmak bir çok sorunu çözebilmektedir. Bu işlem sorunu çözmez ise lütfen Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz. 

   (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21) 

   • IP kutumda yayınları izleyemiyorum.

   Lütfen kutunun bağlantılarının doğru ve eksiksiz yapıldığından emin olun. Ekranın sol üst köşesinde yer alan dünya sembolünün üzerinde yeşil (online) onay işareti yerine (x) işareti bulunuyorsa veya  kutunun ön panelindeki kırmızı Dünya ikonu yanıp sönüyorsa internet bağlantınız doğru yapılmamış demektir. Lütfen Ethernet kablosunu ve bağlantı ayarlarınızı kontrol edin. Eğer ekranda yeşil online onayı gözüküyorsa ve yayın alamıyorsanız üye girişi yaptığınızdan emin olun. Eğer kutu internete bağlı ise ve Youtube ve Radyo uygulamalarını çalıştırabiliyorsanız problem üyeliğinizle alakalıdır. Her türlü soru ve probleminiz için Müşteri Hizmetlerimiz 7/24 yardımcı olacaktır.

   (ABD: +1 877 860 80 80 / Almanya: +49 69 2222 72 21)

   8.Amerika'da Euro D ve Euro Star'ı neden canlı izleyemiyorum?

   Euro D ve Euro Star kanallarının Kuzey Amerika’da münhasır yayın haklarını edinmiş olduğu gerekçesiyle, DFH Network bu kanalların Digiturk Play’den kaldırılması talebinde bulunmuştur. Bu resmi talep doğrultusunda, yayın hakları anlaşması sağlanıncaya kadar, bulunduğunuz bölgede bu kanalların canlı yayınlarına ara verilmiştir. Bu konuda bir gelişme olduğu zaman size bilgi verilecektir. Bu süreçte Tekrar-İzle bölümümüzden, kanallardaki dizileri ilk yayın tarihinden 7 gün içerisinde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.”

    

 • [+]Digikutu ile İlgili Sorular

   Kutu değişim süreci nasıldır?

   Kutu ile ilgili yaşabileceğiniz problemlerin çoğu Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek çözülebilmektedir. Müşteri Hizmetleri tarafından değişim onayı verilmemiş ya da kullanıcı hatası nedeniyle arızası tespit edilen ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.Müşteri Hizmetlerimizce gerekli incelemelerden sonra kutusunda arıza olduğu tespit edilen üyeler, değişim için sorunlu kutuyu distribütöre göndermelidir. Kutu distribütör tarafından eksiksiz alındıktan sonra yeni kutu gönderimi yapılır. Kutu değişim sürecinde üye yayınları web üzerinden takip edebilir. Müşteri Hizmetleri tarafında onaylanmış, Garanti süresi içinde olan kutuların değişim shipping bedelleri distribütör tarafından karşılanır.

    

   Kutuyu başka bir evde ya da işte kullanabilir miyim?

   Evet, IP kutuyu yurtdışında uygun internet şartlarına sahip olan her yerde kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kutuyu internete ve TV’nize doğru ve eksiksiz biçimde takıp kullanmak.

    

   Kumandamı kaybettim, yenisini nasıl temin edebilirim?

   Kumanda ile ilgili sorunlarınız (bozulma, kayıp vb.) ve yeni kumanda talepleriniz için Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir ya da ürünü tedarik ettiğiniz distribütörümüze danışabilirsiniz. Yeni kumandanız 6,95 USD (+ nakliye) karşılığında distribütörümüz tarafından size ulaştırılacaktır. Kumanda temin edilene kadar kutu üzerindeki tuşlar ile kutunun kontrolünü sağlayabilirsiniz.

   Digikutu kullanım klavuzunu indirmek için tıklayınız.

    

 
 
Copyright © 2014. Nebula Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.
HER HAKKI SAKLIDIR
ONLINE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+1 877 860 80 80