Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Ziynet Sali

Kaan Sekban bu bölümde Ziynet Sali'yi konuk ediyor. Orkan Atak ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
Rejissor: - Ssenari müəllifi: - Rollarda: Kaan Sekban
Janr: Eğlence Buraxılış Tarixi: 27.02.2021 Müddəti: 62 dəq.
33lKubatHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Kubat'ı konuk ediyor. Kaan Baysal ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
32lCan BonomoHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Can Bonomo'yu konuk ediyor. Zeo Jaweed ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
31lİrem HelvacıoğluHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde İrem Helvacıoğlu'nu konuk ediyor. Yansı ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
30lAli SunalHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Ali Sunal'ı konuk ediyor. Güliz Ayla ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
29lZiynet SaliHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Ziynet Sali'yi konuk ediyor. Orkan Atak ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
28lBurcu EsmersoyHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Burcu Esmersoy'u konuk ediyor. Müjde Kızılkan ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
27lFettah Can - Cansu KurtçuHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Fettah Can ve Cansu Kurtçu'yu konuk ediyor. "Mavi Gri" grubu ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
26lCeylan ErtemHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Ceylan Ertem'i konuk ediyor. "Tepki" ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
25lSarp ApakHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Sarp Apak'ı konuk ediyor. "Yada" grubu ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
24lKadir DoğuluHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Kadir Doğulu'yu konuk ediyor. Ceren İpar ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
23lZuhal OlcayHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Zuhal Olcay'ı konuk ediyor. "Yaşlı Amca" grubu ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
22lGüntekin OnayHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Güntekin Onay'ı konuk ediyor. "Red n Black" grubu ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
21lZeynep BastıkHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Zeynep Bastık'ı konuk ediyor. Gökcan Sanlıman ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
20lBerkayHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Berkay'ı konuk ediyor. İpek Özcan ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
19lSalih BademciHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Salih Bademci'yi konuk ediyor. "Poi" grubu da bu bölümün performans konuğu oluyor.
18l Emrah Kaman ve Eslem AkarHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Emrah Kaman ve Eslem Akar'ı konuk ediyor. Ezgi Pekel de bu bölümün performans konuğu oluyor.
17lCansel ElçinHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Cansel Elçin'i konuk ediyor. "Madrigal" grubu da bu bölümün performans konuğu oluyor.
16lYeşim SalkımHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Yeşim Salkım'ı konuk ediyor. Doğukan Sarıtaş da bu bölümün performans konuğu oluyor.
15lSelçuk YöntemHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Selçuk Yöntem'i konuk ediyor. Beyza Eşme ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
14lİbrahim BüyükakHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde İbrahim Büyükak'ı konuk ediyor. Batu Akdeniz de müzikal performansıyla ekrana geliyor.
13lKalbenHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Kalben'i konuk ediyor. "Sontrast" grubu da bu bölümün performans konuğu oluyor.
12lErkan Can, Güven KıraçHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Erkan Can ve Güven Kıraç'ı konuk ediyor. Eda Baba da müzikal performansıyla ekrana geliyor.
11lReha ÖzcanHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Reha Özcan'ı konuk ediyor. "Sufle" grubu da bu bölümün performans konuğu oluyor.
10lAslı İnandıkHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Aslı İnandık'ı konuk ediyor. Ceren Gündoğdu ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
9lMert FıratHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Mert Fırat'ı konuk ediyor. Ege Çakır, Alara Canay, Doruk Petekkaya ve Eren Halıcı da performans konuğu oluyor.
8lDidem BalçınHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Didem Balçın'ı konuk ediyor. Taha Gürbüz ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
7lGupse ÖzayHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Gupse Özay'ı konuk ediyor. Su Soley ise bu bölümün performans konuğu oluyor.
6lŞevval SamHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Şevval Sam'ı konuk ediyor. "Rigel" grubu ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.
5lDefne SamyeliHEMEN İZLE Bu bölümde Kaan Sekban'ın konuğu Defne Samyeli oluyor. Can Eser ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.
4lNükhet DuruHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Nükhet Duru'yu konuk ediyor. Ece Barak ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.
3lDemet AkbağHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Demet Akbağ'ı konuk ediyor. "Mary Jane" grubu ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.
2lGonca VuslateriHEMEN İZLE Bu bölümde Kaan Sekban'ın konuğu Gonca Vuslateri oluyor. "Evdeki Saat" ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.
1lGökhan TürkmenHEMEN İZLE Kaan Sekban bu bölümde Gökhan Türkmen'i konuk ediyor. Vincent Baykal Ada ise müzikal performansıyla ekrana geliyor.