Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Fezile Özalgan

Kıbrıslı şef Fezile Özalgan, Londra’nın merkezinde Arda Sayıner’i el yapımı katçap ile çocukluğuna götürüyor.
Rejissor: - Ssenari müəllifi: - Rollarda: -
Janr: Yemek Buraxılış Tarixi: 25.11.2023 Müddəti: 23 dəq.
10lSai KazaHEMEN İZLE Karides, istridye ve yengeçin ilginç soslarla buluştuğu bölümde Arda Sayıner’le birlikte lezzetin doruklarına çıkmaya hazır mısınız?
9lAmar AnandHEMEN İZLE Şef Amar Anand, Arda Sayıner’e 18.yy’dan kalma tarihi yapının bahçesinde Hindistan’a özgü 2 nefis tarifi tüm incelikleriyle anlatıyor.
7lMatteo Navicella - Vincenzo RussoHEMEN İZLE Kara ile deniz Arda Sayıner’in tabağında buluşuyor.
6lEsra MusluHEMEN İZLE Arda Sayıner bu kez Londra'nın kalbi Soho'da Türk şef Esra Muslu ile birlikte mutfağa giriyor.
5lRoy NerHEMEN İZLE Patlıcan’ı adeta bir parça bifteğe dönüştüğü bu bölümde bir yandan yemek yapıp ilginç bilgiler paylaşan ikili, kraliçe Elizabeth’in yemek alışkanlıklarından ve Buckingham Sarayı’nın mutfak sırları hakkında bilgi veriyor.
4lFezile ÖzalganHEMEN İZLE Uskumru ve ketçabı aynı tabakta buluşturan şef, Arda Sayıner ile Türk mutfağı hakkında da derinlemesine sohbet ediyor.
3lMirko TerzoHEMEN İZLE Yapımı basit ama pişirmesi 2 saat süren bu ahtapotlu tarif, usta şef Mirko Terzo’nun elinden Arda Sayıner’in tabağına lezzet şöleni olarak geliyor.
2lMarco TorriHEMEN İZLE İlk olarak bezelye ve deniz taraklı risotto yapan İtalyan şef, ardından yaptığı kılıç balığı, havyar ve burrata peynirli pizza ile de Arda Sayıner'e parmak ısırtan bir lezzet sunuyor.
1lHalit DenizHEMEN İZLE Londra’nın en ünlü restoranlarından birinde ıstakozlu erişte pişiren ikili bir yandan da Türk ve İngiliz mutfağı hakkında sohbet ediyor.