Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

13lAsla Pes Etme / Dr.Duran ArslanHEMEN İZLE Özel gereksinimli çocuklarla çalışıp onları Türkiye ve Dünya şampiyonu yapan,onları hayata yeniden bağlayan milli yüzme antrenörü Duran Arslan ve öğrencilerinin hikayesi.
12lİlk Hata Son Hatadır / Bomba Uzmanı HEMEN İZLE Onlar Türkiye'nin gizli kahramanları... İnsanların güvende olması için ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgide görev yapan bomba uzmanlarının hikayesine tanık oluyoruz.
11lKadın Eli Değdi / Şenay Tezcan HEMEN İZLE Temizlik onbaşısı olarak görev yapan Şenay Tezcan, daha temiz bir dünya ve bilinçli bir toplum için çalışırken,bir yandan da kadınların her işi yapabileceğini kanıtlıyor.
10lSon Can Kurtulana Kadar / Serhat AkbelHEMEN İZLE Doğayla iç içe büyüyen Akbel, Türkiye’nin en önemli sivil toplum örgütlerinden Akut'ta, İstanbul ekip lideri olarak birçok kayıp arama kurtarma operasyonlarında yer aldı.
9lHayatın Ritmi / Ediz HafızoğluHEMEN İZLE Bulgaristan'dan Türkiye'ye göç yolculuğunda en büyük destekçisi müzik olan Hafızoğlu; köklerini ve yaşadıklarını müzik ile şekillendirmiş, sayısız besteye imza atmıştır.
8lYeniden Başlamak / Semra ÇetinkayaHEMEN İZLE Trafik kazası sonucu omurilik felçlisi olan Semra Çetinkaya, hayata küsmek yerine azmi ve pozitif enerjisiyle birçok omurilik felçlisinin hayatına dokunmaya devam ediyor.
7lTopuklu Röveşata / Necla Güngör Kıragası HEMEN İZLE Türkiye'nin ilk kadın milli futbol teknik direktörü olan Necla Güngör Kıragası'nın mücadelerle ve başarılarla dolu kariyer yolculuğuna tanık oluyoruz.
6lİyiliği Seçmek / Mehmet Yeralan HEMEN İZLE Her insanın bir hikayesi vardır. Aslında içimizden olan ancak tanımadığımız insanların kendisi ve başkalarının hayatlarına dokunan yaşamları ''Sen Anlat Hikayeni'' belgesel serisinde...
5l36 Saat / Dr.Serhat Gürbüz HEMEN İZLE Kendine rol model aldığı babası gibi doktorluk mesleğini seçen Dr.Serhat Gürbüz'ün ve diğer sağlık çalışanlarının zorluklarla dolu 36 saatlik nöbetlerine tanık oluyoruz.
4lGerçeğin İzinde / Mustafa Şekeroğlu HEMEN İZLE Gerçeklerin ortaya çıkması için 30 yıldır istihbarat muhabiri olarak çalışan Şekeroğlu ile Gayrettepe Asayiş Müdürlüğü'nde gazeteciliğin zorluklarına tanık oluyoruz.
3lKarşılıksız Sevgi / Şule PaçalıHEMEN İZLE Hayvan kurtarma gönüllüsü Şule Paçalı ve fedakar ailesinin Sakarya Karasu'daki sevgi dolu hayatlarına şahit oluyor, sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda yaşamaları için verdikleri mücadeleye tanık oluyoruz.
2lÖzgürlüğün Peşinde / Sadettin BoyrazHEMEN İZLE Türkiye’nin en iyi jokeylerinden, on binlerce yarışta yer almış, en önemli kupaları kazanmış Sadettin Boyraz’ın özgür ruhuna ve atlara olan tutkusuna şahit oluyoruz.
1l Yangının Kalbinde / Ayhan BeyatHEMEN İZLE Türk İtfaiye Teşkilatı’na 47 yaşında katılan ilk ve tek kişi olan Ayhan Beyat ve çalışma arkadaşlarının alevlerle geçen mücadeleleri ve müthiş dostluk hikayeleri sizlerle