Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

13lZafer GüvenHEMEN İZLE Heykeltraş Zafer Güven, neredeyse gerçek insanlardan ayırt edilemeyen Hyper realistik heykeller yapıyor. Sanatçının eserleri yurt içinde çeşitli müzelerde sergileniyor.
12lMurat PaltaHEMEN İZLE Murat Palta, ilk bakışta eski dönemlerden bir el yazmasına aitmiş havası uyandıran minyatürlerinde pop kültürü öğeleri kullanarak güncel bir dil oluşturuyor.
11lNazmi Sinan Mıhçı HEMEN İZLE Türkiye’nin dört bir yanından, sanatın her dalına yeni bir boyut kazandıran sanatçıların hikayeleri ve sanat serüvenleri ‘‘Sıra Dışı’’ belgesel serisinde...
10lAysun Karasu HEMEN İZLE Kağıtların ince şeritler halinde kesilmesi,kıvrılarak istenen şekilde görseller oluşturulması 'Quilling' sanatının Türkiye'deki temsilcisi Aysun Karasu’ya konuk oluyoruz.
9lSerap Kurtuluş HEMEN İZLE Kaostan, karmaşadan ve kusurdan bir bütüne gitmek için araç olarak telleri kullanan Serap Kurtuluş, tellerle meydana getirdiği eşsiz heykelleriyle adından söz ettiriyor.
8lCihan EnginHEMEN İZLE Türkiye’nin dört bir yanından, sanatın her dalına yeni bir boyut kazandıran sanatçıların hikayeleri ve sanat serüvenleri ‘‘Sıra Dışı’’ belgesel serisinde...
7lMurat YıldırımçakarHEMEN İZLE Hurda metal sanatçısı Murat Yıldırımçakar, doğadan ilham alan heykelleri ile izleyiciyi sihirli bir yolculuğa çıkarıyor.
6lErçin GülHEMEN İZLE Ordu'da yaşayan Erçin Gül’ün sahilde dolaşırken bulduğu ahşap parçaları dokunuşlarıyla heykele dönüştürebileceğini fark etmesiyle başlayan sanat dolu serüveni ekranlarda.
5lDeniz SağdıçHEMEN İZLE Her türlü atık nesneyi hayranlık uyandıran bir sanat eserine dönüştüren sıra dışı ressam Deniz Sağdıç'ın yaratıcı ve cesur çalışmalarla dolu sanat serüveni ekrana geliyor
4lCihan GülbudakHEMEN İZLE Müziğe 20 yaşından sonra başlayan Cihan Gülbudak, sağlık sorunlarının da etkisiyle dünyanın elektrikle çalışan ilk enstrümanlarından Theremin’e yöneldi.
3lArdıç AguşHEMEN İZLE Ardıç Aguş,Türkiye Destanı adlı projesi için nişanlısı Chiara ile karavanla Anadolu’yu karış karış gezerek önemli antik bölgeleri,tarihi yapıtları ve insanları resmediyor
2lVildan HoşbakHEMEN İZLE Vildan Hoşbak da içinde hikayeler barındıran ve müthiş bir gerçekliğe sahip birbirinden harika ‘diorama’lara imza atıyor.
1lBüşra ÖğütHEMEN İZLE Daha çok taşlara ve ağaçlara kömür, toprak ve çimen kullanarak resimler çizen Büşra Öğüt, doğaya zamanla silinip yok olacak eserler armağan ediyor.