Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

11lBaşka Hayat Mümkün: Tatlı AşkHEMEN İZLE Önce uyum sağlamayı, sonra da usulca yavaşlamayı öğrendiler. Şimdi ise göç hikayelerini tüm içtenlikleriyle size aktarıyorlar. Gizem ve Juan Casalins çiftinin tersine göç için anlatacaklarına kulak vermek isterseniz Başka Hayat Mümkün’ü kaçırmayın!
10lBaşka Hayat Mümkün : Şirin KeçiHEMEN İZLE Tersine göçle hayatını 180 derece değiştiren Şirin Gökdel‘in imrendiren öyküsü ekranlara geliyor.
9lBaşka Hayat Mümkün : Efe IşıldaksoyHEMEN İZLE Resmin saygıyı, saygının birliği doğuracağına inanan aykırı bir sanatçı. Ezber bozan yaşam tarzı ile Efe Işıldaksoy, Rastarules’un dünyası ile tanışmaya hazır mısınız?
8lBaşka Hayat Mümkün: Kökler ve DallarHEMEN İZLE 110 dönüm bataklığı verimli bir meyve bahçesine dönüştüren çılgın ve inatçı bir baba kız başkalarına göre imkansız olanı başardı. Kendini ağaçlarına adayan idealist bir kadın, Işıl Artvinli ile tanışmaya hazır mısınız?
7lYolda OlmakHEMEN İZLE Doğum fotoğrafçısı ve yoga eğitmeni Ayça Oğuş, eşi ve oğluyla birlikte yolları yurt edindikten sonra Bozcaada'ya yerleşti ve başka bir hayatı mümkün kıldı. Belki de hayallerinizi gerçekleştirmek için onların hikayesinden ilham alacaksınız, kim bilir.
6lBaşka Hayat Mümkün: Mandala HEMEN İZLE Bilişim sektöründe çalışan bir beyaz yakalı iken hayatını tamamen değiştirdi. Türkiye'yi Mandala ile tanıştıran, binlerce kişiyi yaşam çemberleriyle buluşturan bir renk ve desen ustası-eğitmen Aslıhan Aksun'un yaşam öyküsünde kendinizden çok şey bulacaksınız.
5lToprak Ana'ya ÖzürHEMEN İZLE Tekstil sektöründe bir kraliçe olmak varken o, lastik çizmesi çamurlu bir sütçü olmayı seçti...
4lBaşka Hayat Mümkün : Bulutların ÜzerindeHEMEN İZLE “Dağın en tepesinde bir otel açmak mı?..” Evet, çıldırmış olmalıydılar.. Nayino Dağ Evi’nin emek ve aşk dolu öyküsü başka hayat mümkün diyenler için ekranlara geliyor.
3lBaşka Hayat Mümkün: Çekirgenin GözleriHEMEN İZLE Bitki bilimine duyduğu aşk onu her şeyi ardında bırakıp Gökova’da bir köye götürdü...Başka Hayat Mümkün’de bu kez eski reklamcı, yeni botanikçi Fem Güçlütürk’ün hikayesine tanık olacaksınız...
2lBaşka Hayat Mümkün : Sistemin DışındaHEMEN İZLE Onlar dediler ve dediklerini de yaptılar. Demirel Ailesi’nin metropolden dağ evine uzanan merak uyandırıcı serüveni Başka Hayat Mümkün ’de ekranlara geliyor.
1lBaşka Hayat Mümkün: Kelebeğin PeşindeHEMEN İZLE Çocukken komşunun televizyonunda gördüğü suda uçan o rengarenk kelebeği hiç unutmadı ve yıllar sonra onu yakalamayı başardı! Çobanlıktan uluslararası rüzgar sörfü eğitmenliğine uzanan film gibi bir yaşam öyküsü... Abdürrahim Korkmaz'la tanışınca siz de "Başka Hayat Mümkün" diyeceksiniz.