Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

6lBaşka Hayat MümkünHEMEN İZLE Bilişim sektöründe çalışan bir beyaz yakalı iken hayatını tamamen değiştirdi. Türkiye'yi Mandala ile tanıştıran, binlerce kişiyi yaşam çemberleriyle buluşturan bir renk ve desen ustası-eğitmen Aslıhan Aksun'un yaşam öyküsünde kendinizden çok şey bulacaksınız.
5lToprak Ana'ya ÖzürHEMEN İZLE Tekstil sektöründe bir kraliçe olmak varken o, lastik çizmesi çamurlu bir sütçü olmayı seçti...
4lBaşka Hayat Mümkün : Bulutların ÜzerindeHEMEN İZLE “Dağın en tepesinde bir otel açmak mı?..” Evet, çıldırmış olmalıydılar.. Nayino Dağ Evi’nin emek ve aşk dolu öyküsü başka hayat mümkün diyenler için ekranlara geliyor.
3lBaşka Hayat Mümkün: Çekirgenin GözleriHEMEN İZLE Bitki bilimine duyduğu aşk onu her şeyi ardında bırakıp Gökova’da bir köye götürdü...Başka Hayat Mümkün’de bu kez eski reklamcı, yeni botanikçi Fem Güçlütürk’ün hikayesine tanık olacaksınız...
2lBaşka Hayat Mümkün : Sistemin DışındaHEMEN İZLE Onlar dediler ve dediklerini de yaptılar. Demirel Ailesi’nin metropolden dağ evine uzanan merak uyandırıcı serüveni Başka Hayat Mümkün ’de ekranlara geliyor.
1lBaşka Hayat Mümkün: Kelebeğin PeşindeHEMEN İZLE Çocukken komşunun televizyonunda gördüğü suda uçan o rengarenk kelebeği hiç unutmadı ve yıllar sonra onu yakalamayı başardı! Çobanlıktan uluslararası rüzgar sörfü eğitmenliğine uzanan film gibi bir yaşam öyküsü... Abdürrahim Korkmaz'la tanışınca siz de "Başka Hayat Mümkün" diyeceksiniz.