Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Su'yun Seferi : Konağın Çakırı

Ege'de tarih içinde saklı bir kasaba...Ve onun güzelliğiyle dillere destan bir konağı...Ressam Su Yücel, bu kez İzmir Birgi'nin yolunu tutuyor.
Rollarda: -
Janr: Belgesel Buraxılış Tarixi: 28.03.2016 Müddəti: 32 dəq.
21lSu'yun Seferi : BeyinHEMEN İZLE Rota beyinimiz. Çocuklar ile birlikte oluşturduğu atölyede hem beynimizi tanıyor hem de yaratıcılığımızı arttırıyoruz.
20lSu'yun Seferi : AslantepeHEMEN İZLE Hasan Ali Yücel’in torunu,Güler Yücel ile Can Yücel’in kızı,ünlü ressam Su Yücel,Anadolu’nun renklerini toplamak için yollarda.Duygular,hayaller,umutlar,resim oluyor!
18lSu'yun Seferi: Sen Değil BenHEMEN İZLE Yücel, otizmlilerle sanatın farklı dallarındaki çalışmalara katılıyor. "Sen Değil Ben", ebeveyn, eğitmen ve uzman gözünden özel röportajlar ile ekranlara geliyor.
17lSu'yun Seferi: Sait Faik'in İzinde BurgazadaHEMEN İZLE Sait Faik'in müzeye dönüştürülen evi, hikayeleri, geçmişin bugüne hediyeleri ekrana yansıyor.
16lSu'yun Seferi : Çöpün ÇığlığıHEMEN İZLE Ressam Su Yücel,bu kez "Çöpün Çığlığına"kulak veriyor.Samsun'da geri dönüşüm için alın teri döken kadınlar,hikayelerini çöpten duvarlar örerek anlatıyor.
15lSu'yun Seferi : Korkuluğun KalbiHEMEN İZLE Ressam Su Yücel, bu kez rotasını İzmir'in Seferihisar ilçesine çeviriyor.Tarlaların kadim bekçisi korkuluklar,el birliğiyle Su'yun Seferi'nde sanata dönüşüyor.
14lSu'yun Seferi : Can EviHEMEN İZLE Yıllanmış satırların arasındaki hikayeleri dinlemeye hazır mısınız? Ressam Su Yücel, bu kez babaevi Datça'ya gidiyor.
13lSu'yun Seferi : Dipsiz KuyuHEMEN İZLE Ressam su yücel, bu defa tarihi patikalarla örülü Frig Vadisi'nde yol alıyor. Eskişehir'li çocuklarla Yazılıkaya'da birbirinden renkli atölyeler kuruyor.
12lSu'yun Seferi : Bir Hayalin ArdındaHEMEN İZLE Ressam Su Yücel, bir hayalin ardında bu kez Sivas-Divriği yolunda... Şehrin kalbi olan Ulu Camii, tuvale dökülen renklerle buluşuyor.
11lSu'yun Seferi : Körfez'in HatırasıHEMEN İZLE Şehirlerin, limanların, körfezlerin de hafızası vardır. Ressam Su Yücel, bu kez İzmir Körfezi'nin belleğini keşfetme yolunda ilerliyor.
10lSu'yun Seferi : Can SalıHEMEN İZLE Su Yücel'in şimdiki atölyesinin katılımcıları Bozburun'un balıkçı kadınları,evleri bildikleri can salından konuk oluyorlar.
9lSu'yun Seferi : Kınık : Toprağın Pişmiş HaliHEMEN İZLE Ressam Su Yücel,çömleğin izini sürmek için bu kez Kınık Köyü'ne doğru yola çıkıyor.
8lSu'yun Seferi : Nasreddin HocaHEMEN İZLE Ressam Su Yücel bu defa ünlü halk bilgesi Nasreddin Hoca'nın peşinden gidiyor...
7lSu'yun Seferi : Konağın ÇakırıHEMEN İZLE Ege'de tarih içinde saklı bir kasaba...Ve onun güzelliğiyle dillere destan bir konağı...Ressam Su Yücel, bu kez İzmir Birgi'nin yolunu tutuyor.
6lSu'yun Seferi : Çözülmemiş DüğümHEMEN İZLE Ressam Su Yücel renklerini yanına alıp Milas'a gidiyor.
5lSu'yun Seferi : Bir Bekleyiş ÖyküsüHEMEN İZLE Ressam Su Yücel, bu kez Zonguldaklı madenci eşleriyle buluşuyor.Onların uzun bekleyiş öykülerinden yola çıkarak atölyeler kuruyor.
4lSu'yun Seferi : Rüzgar PerileriHEMEN İZLE Büyüleyici bir coğrafyanın renklerini tanımaya hazır olun! Ressam Su Yücel sizi bu kez dillere destan güzelliğin sahibi Kapadokya'ya davet ediyor.
3lSu'yun Seferi : SarıkızHEMEN İZLE Ressam Su Yücel, Kaz Dağları'nda geçen Sarıkız efsanesinin peşine düşüyor...
2lSu'yun Seferi : Mavinin İçindenHEMEN İZLE Ressam Su Yücel'in yolculuğu, bu kez mavilerin diyarı İznik'te sürüyor.
1lSu'yun Seferi : Aynalı SandıkHEMEN İZLE Ressam Su Yücel, Edirne'de genç kız hayallerinin izinde ilerliyor.