Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

54lSırt Çantam: Ihlamur Kokulu YeniceHEMEN İZLE Türkiye'nin en büyük blok ormanlarından biri olan ve uçsuz bucaksız bir orman denizini andıran Yenice Ormanları, yeni bir turizm hareketi ile vücut buluyor.
53lSırt Çantam : 1864 Sürgün YoluHEMEN İZLE Çerkezler'in ve Abhazlar'ın 1864 yılında ölen ataları için çıktıkları bu kültür rotası ekranlara geliyor.
52lSırt Çantam: Kırka YoluHEMEN İZLE Bilecik sınırları içindeki İnhisar’a bağlı Harmanköy’den Yenipazar’a antik taş döşeme Kırka Yolu, 70 yıl sonra yeniden adımlanıyor. Sırt çantanızı kapın ve doğa yolculuğuna siz de katılın!
51lSırt Çantam : Milas Zeytin Hasat ŞenliğiHEMEN İZLE Zeytin ve zeytinyağı üreticisinin bilinçlendirilmesi, Milas'ın bu alanlardaki üretiminin tanıtılması amacıyla bu yıl beşincisi gerçekleşen Milas Zeytin Hasat Şenliği, İsmail Şahinbaş rehberliğinde ekrana geliyor.
50lSırt Çantam : ManavgatHEMEN İZLE Gezginimiz İsmail Şahinbaş rehberliğinde, tarih ve doğanın içiçe geçtiği, Manavgat'ta yolculuk başlıyor.
49lSırt Çantam : Milas; Gökçeler KanyonuHEMEN İZLE Milas'tan Ören'e uzanan yol öyküsünde, tabiatın ruh hali, yeşil ve mavinin en güzeli sizi bekliyor.
48lSırt Çantam: Kaya Üstü Yaylası HEMEN İZLE Serüven bu kez bir başka doğa harikasına... Kocaeli-Tepecik Köyü'nde yer alan Kaya Üstü Yaylası'nın büyüleyici atmosferi ekrana geliyor.
47lSırt Çantam : Beyaz KalplerHEMEN İZLE İsmail Şahinbaş Kocaeli'de Beyaz Kalpler Eğitim Ve Oryantasyon Merkezi'ndeki gençlerle buluşuyor. Doğada geçirecekleri eğlenceli ve öğretici bir serüven onları bekliyor.