Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

İNTERNET VASITASIYLA ÜCRETLİ İÇERİK PAKETİ HİZMETİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

İŞ BU SÖZLEŞMEYİ ONAYLAMAK İSTEYEN İNTERNET KULLANICISI (BUNDAN SONRA “KULLANICI” OLARAK ANILACAKTIR) “SÖZLEŞMEYİ KABUL EDİYORUM” DÜĞMESİNE TIKLAYARAK BU SÖZLEŞMENİN TÜM ŞARTLARINI VE KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ OLUR.

BU SÖZLEŞMENİN, TARAFINIZDAN İMZALANAN TÜM YAZILI SÖZLEŞMELER GİBİ UYGULANACAĞINI ONAYLAMIŞ OLURSUNUZ.

BU SÖZLEŞMENİN İMZALANMASI VE HİZMET’E ABONE OLUNMASI VE KUTULU MODELDE KUTUNUN TESLİM ALINMASINI TAKİBEN, KUTU SİZE AİT OLUR.

BU SÖZLEŞMENİN ŞARTLARINI KABUL ETMEDİĞİNİZ TAKDİRDE YAZILIMA ERİŞİM SAĞLAYAMAYACAKSINIZ.

TANIMLAR

“NEBULA”; Nebula Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş. anlamına gelir.

“PAROLA”; sizin seçtiğiniz ve KULLANICI KİMLİĞİNİZ ile birlikte KULLANICI HESABINIZA erişim sağlamanızı mümkün kılan kod anlamına gelir.

“KUTU”; HİZMETİ internetten televizyona aktarmak için kullanılan cihaz anlamına gelir.

“HİZMET”; Türkiye ve KKTC dışında, tüm dünyada www.digiturkplay.com web sitesi (veya herhangi bir ardıl web sitesi) üzerinden sunulan içerik hizmetleri (kutulu veya kutusuz model) anlamına gelir. İçerik hizmetleri Türk ve yabancı TV ve radyo kanallarını kapsamaktadır.

“İÇERİK PAKETİ”: HİZMET konusu kanallar, kanalların durumu, ödeme şekli, kutulu veya kutusuz model veya diğer her türlü farklılık gözetilerek NEBULA tarafından oluşturulan her bir HİZMET paketi ayrı ayrı İÇERİK PAKETİ olarak anılacaktır. NEBULA farklı İÇERİK PAKET’lerini satış esnasında farklı şekilde adlandırabilir.

HİZMET; Türkiye ve KKTC sınırları dışında tüm ülkelerde Nebula tarafından belirlenen Türk ve yabancı TV kanalları ve radyo kanalları anlamına gelir.

“KULLANICI HESABI”; HİZMET’i kullanabilmek için oluşturduğunuz KULLANICI KİMLİĞİ ve PAROLA’yı içeren hesap anlamına gelir.

“KULLANICI KİMLİĞİ”; sizin seçtiğiniz ve PAROLA ile birlikte HESABINIZA erişiminizi sağlayan kimlik kodu anlamına gelir.

 “KULLANICI”; HİZMET ’in son kullanıcısı, yani siz anlamına gelir ve gerektiği takdirde “KULLANICININ” olarak da kullanılır.

 

 

[-]

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

NEBULA ve Kullanıcı arasında yapılan işbu Sözleşme ve tüm yeni versiyonları NEBULA yazılımı ve/veya HİZMET’i kullanımınızı kapsar.

[-]

HİZMETİN ÜYELİK SİSTEMİ

HİZMET’e erişim KULLANICI HESABI’nız vasıtasıyla sağlanacaktır.

Kayıt sırasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresi SİZE özeldir ve tek bir üyelik oluşturmak için kullanılabilir. Her elektronik posta adresi HİZMET’in tek bir yetkili kullanıcısı ile sınırlıdır.  Her elektronik posta adresi veya cep telefon numarası geçerli olmak durumundadır, kayıt aşamasından sonra elektronik posta adresinize gelen aktivasyon linkini tıklayarak veya SMS ile gönderilen şifreyi doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulanmayan elektronik postası veya GSM numaranıza bağlı üyeliğinizden hizmet alamazsınız.

PAROLA’nızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. PAROLA’nızı seçmek, değiştirmek ve korumak sizin sorumluluğunuzdadır. PAROLA’nızın kötüye kullanımına ilişkin olarak NEBULA’nın herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük altına girmediğini kabul, beyan ve taahhüt edersiniz.

Kayıt formunu doğru bir şekilde doldurduğunuzu ve seçtiğiniz HİZMET’e ilişkin ücreti ödeyeceğinizi ve NEBULA sistemine HİZMET’lerin kullanımı için SİZE verilen KULLANICI KİMLİĞİ ve PAROLA’yı girerek giriş yapacağınızı beyan ve taahhüt edersiniz.

NEBULA hizmeti masa üstü ve diz üstü bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, tablet ve internet bağlantılı KUTU ‘da verir. [-]

KULLANICI’NINYÜKÜMLÜLÜKLERİ

Web sitesi üzerinden HİZMET’i kullanabilmek için NEBULA’nın sunduğu yazılımları bilgisayarınıza indirmeniz gereklidir. Yazılımı bilgisayarınıza kurmadan yayın izleyemeyeceğinizi kabul edersiniz. NEBULA’nın desteklediği akıllı telefon, tablet ve diğer internet bağlantılı cihazlarda yayın izleyebilmek için NEBULA’nın duyurduğu yazılımı, uygulamaları cihazınıza indirmeniz zorunludur.

HİZMET’i kullanırken, kayıt formundaki tüm bilgilerin doğru olduğunu ve yanlış veya eksik bilgilerden kaynaklanan tüm zarardan KULLANICININ sorumlu olduğunu kabul edersiniz. NEBULA bu anlamda hiçbir sorumluluk üstlenmez ve bu bölümü ihlal etmeniz durumunda NEBULA herhangi bir tazminat yükümlülüğü altına girmeksizin sözleşmeyi iptal edebilir.

NEBULA’nın sunduğu hizmet internet üzerinden verilen bir içerik hizmetidir. Bu hizmeti kaliteli bir şekilde kullanabilmeniz için internet bağlantınızın canlı TV izlemek için yeterli hızda olduğunu kabul edersiniz. İnternet hızınız NEBULA’nın sunduğu TV hizmeti için yeterli olsa dahi, sözleşmeli olduğunuz İnternet Servis Sağlayıcının bulunduğunuz bölgede altyapısının yeterli olmaması, canlı video yayıncılığı için kısıtlamalar yapması veya anlık yoğunluk sebebiyle NEBULA’dan satın aldığınız hizmette kesintiler yaşamanız mümkündür. NEBULA harici oluşan bu kısıtlardan dolayı yaşanan problemlerden NEBULA sorumluluk kabul etmez, taahhüt vermez, bedel iadesi yapmama hakkını saklı tutar.

NEBULA’nın, çoğaltma, yayın, işleme ve umuma iletim dahil olmak üzere NEBULA tarafından sunulan HİZMET içeriğinin işaret, ses ve/veya görüntü transferi için kullanılan araçlar ile umuma iletimi ve yeniden iletimine ilişkin haklara ve bu hizmetlerin pazarlanması, kiralanması, satışına ilişkin haklara ve diğer haklara sahip olduğunu kabul edersiniz; NEBULA’nın bu haklarını kaybetmesine sebep olacak bir harekette bulunamazsınız. NEBULA’nın maruz kalacağı tüm zararlar için NEBULA’nın ilk ihbarsız talebi üzerine NEBULA’yı tazmin edersiniz ve beri kılarsınız.

NEBULA’nın, kişisel verilerinizin yetkisiz insanlar tarafından ele geçirilmesinden kaynaklanan zarar için sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Ahlakdışı, ırkçı, veya Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve Uluslararası Sözleşmelere ve bulunduğunuz ülkedeki kanuna aykırı bir tehdit içeren bir mesaj, bilgi veya veri gönderemez veya kullanamazsınız ve kişilerin veya kurumların itibarını zedeleyici, ahlakdışı veya kanuna aykırı malzeme veri ve bilgileri gönderemez veya yayınlayamazsınız ve başkalarının bilgisayarlarına veya bilgisayarlarındaki verilere zarar verebilecek veya başkalarının kişisel bilgilerinin açığa çıkmasına sebep olabilecek bilgileri veya yazılımları gönderemezsiniz.

HİZMET’i kullanımınız sonucu NEBULA tarafından elde edilen bilgilerin tamamen KULLANICININ onayı dâhilinde olduğunu ve NEBULA’nın bilgi ve veri kaybına veya başka surette zarara sebep olan bilgisayar arızalarından veya KUTU kullanılması durumunda KUTU arızalarından sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

İşbu sözleşmenin şartlarını ihlal etmeniz durumunda NEBULA’nın KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nızı iptal ederek ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü olmaksızın işbu sözleşmeyi tek taraflı iptal ederek SİZİ sistemden çıkarabileceğini kabul edersiniz.

NEBULA, KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nız ile HİZMET’in verildiği sistemi kullanan kişilerin kimliğini saptamakla yükümlü değildir, KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nızı gizli tutmak KULLANICININ sorumluluğundadır. KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nızı üçüncü taraflara açıklamamanız gerekir. KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nızın kullanılmasına izin vermemeniz ve PAROLA’nızın çalındığını veya yetkisiz bir üçüncü şahıs tarafından kullanıldığını öğrendiğiniz veya şüphelendiğiniz zaman derhal NEBULA’ya bilgi vermeniz gerekir. KULLANICI KİMLİĞİ’niz ve PAROLA’nızın üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasından kaynaklanan zararlardan SİZ sorumlu olursunuz.

NEBULA; gerekli gördüğü durumlarda KULLANICI KİMLİĞİ’nizi ve PAROLA’nızı değiştirebilir.

HİZMET’i kullanmak için vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizin geçerli olduğunu ve bu kredi kartı bilgilerini yasa dışı şekilde edinmediğinizi kabul edersiniz. Kredi kartı bilgilerinizin yanlış olması veya kredi kartınızla yapılan ödemenin geçersiz olması durumunda NEBULA HİZMET’i hemen sonlandırma hakkına sahiptir.

NEBULA, HERHANGİ BİR HİZMET İLE İLGİLİ OLARAK DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI HİÇBİR GARANTİ VEYA TAAHHÜTTE BULUNMAZ. TİCARETE ELVERİŞLİLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE MÜLKİYET VE TELİF HAKKI GARANTİLERİ DÂHİL FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA TÜM GARANTI VE TAAHHÜTLERDEN FERAGAT EDILIR. NEBULA, HIZMETLERIN HERHANGI BIRINDE IHMALE DAYALI VEYA BASKA SURETLE ORTAYA ÇIKAN ZARAR VEYA ZIYANDAN SORUMLU DEGILDIR. SEBEBI NE OLURSA OLSUN, SIZE VEYA HIZMETIMIZDEN FAYDALANAN DIGER SAHISLARA KARSI TOPLAM ZARAR VE ZIYAN YÜKÜMLÜLÜGÜMÜZ HIÇBIR DURUMDA, SÖZ KONUSU ZARAR VE ZIYANA SEBEP OLAN OLAYIN MEYDANA GELDIGI TARIHTEN ÖNCEKI ALTI (6) AY IÇINDE ALDIGINIZ HIZMET IÇIN NEBULA’E ÖDEMIS OLDUGUNUZ TUTARI GEÇMEYECEKTIR. BU RISK TAHSISI FIYATLARIMIZA YANSITILIR.

NEBULA’nın, deprem, yangın, su baskını, savaş, terör eylemleri gibi NEBULA’nın kontrolü dışındaki olaylar veya Internet altyapısı, veri hattı veya NEBULA’nın çözemeyeceği diğer konular gibi ağ iletişim altyapısındaki aksaklıklara dayalı olarak ortaya çıkan sebeplerden dolayı HİZMET’ten faydalanamamanız durumunda hiçbir sorumluluğu olmayacağını ve NEBULA’nın kontrolü dışında HİZMET’i kullanılamaz hale getiren konular sebebiyle NEBULA’dan hiçbir unvan veya isim altında tazminat talebinde veya başka taleplerde bulunmamayı kabul edersiniz.

NEBULA’nın web sitesinden KUTU satın aldığınızda bu cihazın teslimatı ve bakımının KUTU’nun fiili olarak teslim edildiği ülkede bu tür cihazlara sahip olan ve satan bir üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından gerçekleştirileceğini kabul edersiniz. NEBULA’nın web sitesi vasıtasıyla KUTU satın alınması durumunda, cihazın NEBULA’dan değil sözü geçen üçüncü taraf hizmet sağlayıcısından satın alındığı kabul edilir. Bu satın alma işlemi ile bağlantılı olarak NEBULA tarafından tahsil edilen tüm ödemeler, üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı adına tahsilat acentesi olarak NEBULA tarafından tahsil edilmiş olacaktır.

NEBULA’nın sunduğu içerik hizmeti için yaptığınız abonelik süresi süresince (cayma hakkı süresi geçtikten sonra) kısmi veya tüm bedel iade talebi yapılamaz. Cayma hakkı 14 gündür.

KUTU’nun kumandası garanti kapsamı dışında bozulması halinde NEBULA ücret karşılığında SİZE kumandayı üçüncü hizmet sağlayıcısı tarafından temin edecektir.

KUTU satın alındığı günden itibaren 365 gün süresince garanti kapsamındadır. KULLANICI hatası kaynaklı arızalar garanti kapsamı dışında tutulur.

[-]

NEBULA’NIN İÇERİK HİZMETLERİNE İLİŞKİN YETKİSİ

Türkiye veya ilgili kanal yayınının hazırlandığı ülkede meydana gelen deprem, sel, tsunami, yangın, savaş, yasal kısıtlamalar vb. sebeplerle herhangi bir kanalın veya tüm kanalların yayınına ara verilmesi halinde, ABONE DIGITURK’ten herhangi bir hak, alacak ve tazminat talep edemez. Doğrudan DIGITURK iletim merkezindeki teknik arıza nedeniyle resmi tatil haricinde 2 günden fazla içerik teminine ara vermek zorunda kalınırsa, içerik temin edilemeyen süreye düşen ücret tutarının karşılığı kadar süre ABONE’liğe ücretsiz olarak eklenir, para iadesi yapılmaz.  NEBULA tek KULLANICI KİMLİĞİ ile aynı anda sadece 1 (bir) cihazdan yayın alınmasına izin verir. NEBULA kendi inisiyatifiyle tek KULLANICI KİMLİĞİ ile birden çok cihazda yayın alınmasını belirlediği ücret karşılığında sağlayabilir. NEBULA’nın HİZMET’in işletimi için gerekli olan fikri mülkiyet haklarına sahip olduğunu veya bu hakları kullanmaya yetkili olduğunu ve NEBULA’nın bu haklarını kaybetmesine sebep olabilecek bir harekette bulunmamayı kabul edersiniz.

NEBULA’nın kişisel bilgilerinizi iletişim, tanıtım ve reklam amacıyla çözüm ortaklarına, bağımsız içerik sağlayıcılarına, reklamcılara, reklam acentelerine, internet hizmet sağlayıcılarına ve diğer şahıslara gönderebileceğini kabul edersiniz. Eğer NEBULA’nın kişisel bilgilerinizi, HİZMET’lerin sunumu için gerekli olması haricinde bağımsız üçüncü taraflarla paylaşmasını istemiyorsanız, bu isteğinizi internet sitesinden bildirebilirsiniz. NEBULA HİZMET’leri sunmak için üçüncü taraflara bağlı olduğundan, NEBULA’nın HİZMET’lerin sunumu için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyan üçüncü taraflarla bu bilgileri paylaşabileceğini kabul edersiniz. Site’ye elektronik adresiniz ile kayıt olduktan sonra, Nebula tarafından gönderilecek pazarlama ve bilgilendirme maillerini almayı kabul etmiş olursunuz.

NEBULA, SİZİNLE pazarlama, satış ve bilgilendirme amaçlı olarak E-mail, SMS ile gönderim, telefon ile aramalar yapabilir. Bu sözleşme ile NEBULA’nın bu mecralar ile iletişime geçmesine izin vermiş olursunuz.

NEBULA, SİZİN iletişim bilgilerinizi pazarlama faaliyetlerinde kullanmak için iş ortakları ile paylaşabilir.

Kanunun izin verdiği ölçüde, NEBULA’ya borçlu olduğunuz tutarları tahsil etmek için maruz kaldığı tüm masraf ücretleri NEBULA’ya ödemeniz gerekmektedir.

NEBULA, HİZMET’in içeriğinde ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

NEBULA, HİZMET’leri sunduğu web sitesinin ismini, görünüşünü ve içeriğini değiştirme hakkına sahiptir. Web sitesinin ismi veya görünüşü ve içeriğinde yapılan değişikliklere itirazda bulunmamayı kabul edersiniz.

İşbu sözleşmenin herhangi bir hükmünü ihlal etmeniz durumunda NEBULA’nın sözleşmeyi sona erdirme veya herhangi bir tazminat yükümlülüğü altına girmeksizin HİZMET’i derhal tek taraflı olarak durdurma hakkına sahip olduğunu kabul edersiniz.

Vergiler ve ödeme bilgileri dahil tüm HİZMET şartlarını okuyup anladığınızı kabul edersiniz. NEBULA bu bilgilerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

NEBULA yayınlarda istediği zaman, istediği sıklıkta kullanıcının ekranına numara, barkod veya benzeri materyalleri uygun gördüğü boyutlarda ekrana çıkartabilir.

KULLANICI, NEBULA’nın sunduğu ücretli televizyon hizmetleri içinde yer alan tüm içerikleri yalnızca NEBULA’nın sunduğu uygulamalar ve içerik oynatıcılar üzerinde çalıştıracağını kabul, beyan ve taahhüt eder. KULLANICI’nın bu mecralar dışında NEBULA’nın sunduğu içeriklere erişimi tespit edildiği takdirde NEBULA’nın sözleşmeyi tek taraflı ve derhal fesh etme, KULLANICI’nın yayınını durdurma ve KULLANICI hakkında yasal başvuru haklarını kullanma hakkı saklıdır.

[-]

HİZMET ÜCRETİ

HİZMET’e ilişkin tüm ücretleri seçtiğiniz içerik paketine göre ve anlaşmış olduğunuz ödeme şekli ve zamanına uygun şekilde ödeyeceğinizi ve ödeme yükümlülüklerinizi yerine getirmediğinizde HİZMET’i kullanamayacağınızı kabul edersiniz.

NEBULA, istediği zaman sunduğu HİZMET içeriğinde ekleme veya çıkarma yapabilir. NEBULA, uluslararası yayın hakları kısıtlamaları sebebiyle sunduğu HİZMET içeriğinde kısmi coğrafi kısıtlamalar yapabilir. Abone olduğunuz paket içinde bulunan kanallardaki bu kısıtlamalardan dolayı NEBULA yayın iletici konumunda olduğundan herhangi bir sorumluluk kabul etmez, bu sebepten ücret iadesi yapmaz.

NEBULA HİZMET’i verdiği ülkelerde yenilemeli ve tek sefer ödemeli olan paketlerin yapısında değişiklikler yapabilir. Seçim yaptığınız paket otomatik yenilemeli paket ise abonelik bitiminde HİZMET’i almış olduğunuz içerik paketinin yenileme tarihindeki liste fiyatından abonelik bedeli kredi kartı, paypal hesabı, vb. otomatik olarak çekilecektir. Otomatik yenileme bedelinin tahsilatında problem yaşandığında NEBULA belirlediği periyotlarda abonelik bedelinin tahsilatını deneyecektir. Tahsilat bu denemelere rağmen çekilemez ise NEBULA HİZMET’i sonlandırabilir. SİZ’in tekrar onayınız olmadan otomatik yenileme için İçerik paketlerini satın alırken satın alma sayfasındaki bilgi metinlerini okumanız gerekmektedir. Otomatik yenilemeli paketlerin satın alma işlemi tamamlandıktan sonra beraber otomatik paket yenilemesini kabul etmiş olursunuz.

Yenilemeli paketlerin süre bitimlerinde, SİZİN ödeme yaptığınız ortamdan otomatik olarak yenileme yapılmasını sağlar. SİZ paketinizi iptal ettirmediğiniz sürece otomatik olarak yayın ücreti tahsil edilir. . Paket yenileme bilgilerinizi hesabınızdan kontrol ederek yenileme tarihi öncesinde paket iptalini NEBULA’ya iletmeli ve mesajının ulaştığını teyit etmeniz gereklidir. Paket iptal taleplerinizi web sitesinde duyurulan Nebula Call Center numaralarından veya online Çağrı Merkezi hizmetinden ulaşarak yapabilirsiniz. Yenileme tarihi öncesinde paket iptal talebi yapılmayan veya iptal talebi ulaşmayan üyeliklerin otomatik yenilenmesinden dolayı NEBULA sorumluluk kabul etmez

NEBULA ödemelerin yenilemesinin yapılıp yapılamayacağını kontrol etmek amaçlı olarak SİZİN hesabınızdan 1 USD /EURO tahsil edebilir. Eğer hesabınız yenilemeye uygunsa yayın bedeli alınır ve ilk tahsil edilen 1 USD /EURO iade edilir. Eğer hesabınız yenilemeye uygun değilse yayın bedeli çekilmez ve çekilen 1 USD/1 EURO iade edilir.

NEBULA tarafından onaylanan iade talepleri sonucunda abonelik bedelinin hesabınıza iadesi işlem süresi ülkelere ve ödeme yöntemine göre değişkenlik göstermektedir. Normal şartlarda iade işlemi onaylandıktan sonra 15 gün içerisinde yapılmaktadır.

ÇEREZ POLİTİKASI:

İş bu Sözleşmeyi kabul ederek, sizlere daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla NEBULA’nın, sitemiz üzerindeki gezintileriniz ile ilgili isimsiz veriler toplamasına (görüntülenen sayfalar, görüntüleme tarihi ve saati…) ve NEBULA bu verileri eğilimleri analiz ederek veya istatistikler oluşturmak ve sitenin hedef kitle ölçümlerini yapmak amacıyla kullanmasına onay vermiş olursunuz. Bununla birlikte, çerezlerin kaydedilmesine ilişkin verdiğiniz onayınızı her zaman geri alabilirsiniz ancak çerezlerin kaydedilmesini reddederseniz sitemizin bazı bölümlerine erişemeyebilirsiniz.

 

 

GİZLİLİK VE KREDİ KARTI BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİ

Kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememekte ve 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. SSL dediğimiz Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da ret mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcıya ait kişisel bilgilere hiç bir kişi tarafından erişilmemekte ve 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır.

KULLANICI kredi kartı ve Paypal hesap bilgilerini HİZMETİN otomatik yenilemesi için NEBULA tarafından tutulmasına izin verir.

[-]

VERGİ

HİZMET’i kullanımınız sonucunda bulunduğunuz ülkelerin vergi kanunları çerçevesinde ortaya çıkan tüm vergileri ödemeyi kabul edersiniz.

[-]

HİZMET’İN SUNULMASI

Sözleşme konusu ücretli HİZMET’ten faydalanabilmek için internet bağlantısına ve işbu sözleşmenin EK 1’inde belirtilen özelliklere uygun bir bilgisayara ihtiyacınız vardır. KUTU’lu model için televizyon bağlantısı gerekir.

[-]

HİZMET’İN SONA ERMESİ VEYA İÇERİK PAKETİ’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ

HİZMET’i kullanmayı ve ilgili ücretleri ödemeye son vermek istemeniz durumunda, Türkiye veya ilgili kanal yayınının hazırlandığı ülkede meydana gelen deprem, sel, tsunami, yangın, savaş, yasal kısıtlamalar vb. sebeplerle herhangi bir kanalın veya tüm kanalların yayınına ara verilmesi halinde, ABONE DIGITURK’ten herhangi bir hak, alacak ve tazminat talep edemez. Doğrudan DIGITURK iletim merkezindeki teknik arıza nedeniyle resmi tatil haricinde 2 günden fazla içerik teminine ara vermek zorunda kalınırsa, içerik temin edilemeyen süreye düşen ücret tutarının karşılığı kadar süre ABONE’liğe ücretsiz olarak eklenir, para iadesi yapılmaz. HİZMET’i sonlandırmanız ve NEBULA’nın bu suretle masraflara maruz kalması durumunda, NEBULA bu masrafları kredi kartınızdan çekme hakkına sahip olacak ve SİZ bu masraflar için geri ödeme talep edemeyeceksiniz. HİZMET’ten yararlanmak için almış olduğunuz KUTU sadece NEBULA içerik paketinden yararlanmanız içindir, başka bir amaç için kullanılamaz, KUTU HİZMET konusu NEBULA tarafından sunulan yayınlar dışında başka yayınları almaz. Aldığınız İÇERİK PAKETİ üyeliğinizi değiştirmek isterseniz, bu talebinizi NEBULA’ya yazılı veya sözlü olarak bildirmeniz gerekir. Mevcut paketinizden daha üst bir pakete geçiş yapmak için fark paketlerini satın almanız gerekmektedir. Bu yüzden abonelik yükseltme işlemlerini fark paketi alarak ve Çağrı merkezine başvurarak yapmanız gerekmektedir.

[-]

NEBULA KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

İşbu sözleşmeden kaynaklanan bir anlaşmazlık meydana gelmesi durumunda, NEBULA’nın kayıtları, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının bağlayıcı ve kesin kanıt oluşturduğunu ve bu maddenin delil teşkil eden sözleşme niteliğinde olduğunu ve NEBULA’nın belirtilen kayıtlarına ilişkin tüm itiraz haklarından ve bu kayıtların tutulmasına ilişkin yemin hakkından geri alınamaz şekilde feragat edileceğini kabul edersiniz.

[-]

SÖZLEŞMENİN DEVRİ

NEBULA’nın işbu sözleşmeyi önceden yazılı ihbarda bulunmadan, kısmen veya tamamen, üçüncü şahıslara devredebileceğini kabul edersiniz. SİZİN sözleşme şartlarını ve sözleşmeden doğan haklarını devretme yetkiniz yoktur.

[-]

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜNDE UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmeden doğacak uyuşmazlıkların çözümünde, 2675 sayılı Milletlerarası Özel Hukuk ve Usul Hukuku Hakkında Kanun’da düzenlenen kanunlar ihtilafı kaidelerine bakılmaksızın Türk hukuku uygulanacak ve uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

[-]

EK 1: DIGITURK PLAY’i izlemek için sistem gereksinimleri:

Minimum gereksinimler: . Windows OS: Windows XP, Vista, 7 veya 8 . Internet Explorer 7.0 veya sonraki versiyonu (standart ayara sahip cookie’lerin açık olacağı şekilde) .Streaming: Broadband link (400 kbps veya üzeri) . Çevirmeli bağlantı (dial up) tavsiye edilmez.

EK 2: DIGITURK PLAY’i televizyona aktarmak için minimum sistem gereksinimleri:

Windows OS: Windows 98 SE, ME, 2000, veya XP . Internet Explorer 5.0 veya sonraki versiyonu (standart ayara sahip cookie’lerin açık olacağı şekilde) . Windows Media Player 9 veya sonraki versiyonu . Streaming: Broadband link (400 kbps veya üzeri) . Çevirmeli bağlantı (dial up) tavsiye edilmez.

 

Nebula Yayın Pazarlama ve Reklamcılık A.Ş.

Yıldız Cad. No:34 Polat Tower Beşiktaş

34353 İstanbul Türkiye

0212 326 00 00

info@digiturkplay.com