Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

11lBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 2 AralıkHEMEN İZLE Alfeo, İlyas ve leventlerini mahzenden uzaklaştırmak maksadıyla tuzağa çeker. Diego, Hızır'dan Derviş'i sağ salim teslim etmesi karşılığında Meryem ile sırlı kitabı ister.
10lBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 25 KasımHEMEN İZLE Etrafları onlarca düşman askeriyle sarılı olan Hızır ile Niko’nun yardımına Işığın Kızı Meryem yetişmişti. Meryem, Hızır ile Niko’yu bu tuzaktan kurtarmayı başarabilecek midir?
9lBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 18 KasımHEMEN İZLE Yeni düzen getirecek ve yiğitleri epeyce zorlayacak kişi kim olacak? Osmanlı’nın direkt yardımıyla zafer kazanan Oruç ve Hızır, Memlük komutanları tarafından nasıl karşılanacaktır?
8lBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 11 KasımHEMEN İZLE Kalimnos’tan çıkmaya çalışırken onları nasıl tuzaklar bekliyor? Aynı anda Pietro tarafından kıstırılan Hızır Reis ve Niko kaleden çıkabilecekler mi? Kalimnos baskını, İskenderiye’de nasıl karşılanacak? Baba Oruç’a verdiği gemi nedeniyle Kılıç Bey ve oğlu Şahin arasında neler olacak?
7lBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı - 28 EkimHEMEN İZLE Haberin üzerine Kılıç Bey, Baba Oruç’u ve leventlerini bulması için Hızır Reis ve Niko’ya destek olmuş; Şahin Bey ve tayfasıyla beraber deryalarda Baba oruç ve leventlerinden bir iz bulmak için yelken açmışlardı.