Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Benim Adım Melek - 6 Kasım

Alpay, sonunda istediğini elde eder. Küçük Seyitali’yle Almanya’ya gitmek için havaalanındadır.
Rejissor: Cem Akyoldaş Ssenari müəllifi: - Rollarda: Nehir Erdoğan, Kutsi ,, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer
Janr: Drama Buraxılış Tarixi: 06.11.2019 Müddəti: 180 dəq.
22lBenim Adım Melek - 26 ŞubatHEMEN İZLE Kerem’in babasından nefret etmek için bir nedeni daha olur ve sonunda gözünü karartır. Melek, Kerem’in öfkesine dertlenirken gelmekte olan acıdan habersiz oğlunun arkasından bakakalır. Defne’yi bir kez kaybetmenin köşesinden dönen Ömer, bir daha böyle bir şey olmasına izin vermeyecektir.
21lBenim Adım Melek - 19 ŞubatHEMEN İZLE Adnan’ın öfkesinin körüklediği ateş, çevresini de yakmaya başlamıştır. Artık her an Defne’yi takip edecektir.El birliğiyle gereken yapılmış, Seyitali ve Cumali uzattıkları yardım elinin üzerinden şartlarını geri çekmiştir. Hafız’ın mirası artık güvenilir ellerdedir.
20lBenim Adım Melek - 12 ŞubatHEMEN İZLE Halil, Mirza ve Melek locadaki eşyaları toplarlar. Bu sırada locaya gelen Alpay ve Kenan, Halillerin vazgeçtiğini anlarlar. Alpay’ın Kenan’ı arkasına alarak kurduğu locayı alma planı gerçekleşmek üzeredir.Erdal’ın sürpriz gelişi, Mithat ve Seyran ilişkisini etkiler. Seyran, çaresizdir.
19lBenim Adım Melek - 5 ŞubatHEMEN İZLE Cumali, haklı çıkmanın verdiği üstünlükle önce Seyitali’ye ardından da Halil’e yüklenir. Seyitali, nereye gittiği bilmez bir halde çeker gider. Alpay, Seyitali’nin karşısına çıkar ve anlaşmayı bozduğunu söyleyerek dilekçeyi yırtar.
18lBenim Adım Melek - 29 OcakHEMEN İZLE Kerem, acısını yüreğinde taşırken annesinin üzülmemesi için çırpınıp duracak.Defne’yse halden anlamaz tavırlarıyla Melek’in yürek yarası olmaya devam edecek.Halil ve Mirza, locada yüzleştikleri gerçekle şok olurlarken, elleri kolları bağlanacak. Melek’i affedemeyen Seyitali, torunlarının uğruna nasıl bir anlaşmaya imza atacak?
17lBenim Adım Melek - 22 OcakHEMEN İZLE Bu sırada ansızın gelen Kerem, annesiyle ilgili gerçeği öğrenmiş ve ne yapacağını şaşırmış bir halde kardeşine sarılmıştır. Başını çevirse duygu seline kapılan Kerem’i görecek olan Melek, hastalığını Kerem’in öğrendiğini fark edecek mi? Bu arada İstanbul’a gelen Ömer, Defne’yi görüşme konusunda ikna eder. Defne, Ömer’le buluşmak üzere yola çıkar.