Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Doğduğun Ev Kaderindir - 30 Eylül

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
Rejissor: Çağrı Bayrak Ssenari müəllifi: - Rollarda: İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir
Janr: Drama Buraxılış Tarixi: 30.09.2020 Müddəti: 180 dəq.
8lDoğduğun Ev Kaderindir - 18 KasımHEMEN İZLE Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
7lDoğduğun Ev Kaderindir - 11 KasımHEMEN İZLE Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
6lDoğduğun Ev Kaderindir - 4 KasımHEMEN İZLE Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.
5lDoğduğun Ev Kaderindir - 28 EkimHEMEN İZLE Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan“Doğduğun Ev Kaderindir",insanlığın en derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.