Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

6lKalk Gidelim Eve - 23 MayısHEMEN İZLE Tıpkı Kalk Gidelim gibi samimi aile hikayesini ekrana getirecek "Kalk Gidelim Eve" için oyunculara sağlanan teknik malzemelerle çekimler gerçekleşiyor.
5lKalk Gidelim Eve - 22 MayısHEMEN İZLE Kalk Gidelim oyuncuları koronavirüs sebebiyle kendi evlerine geçti ve “Kalk Gidelim Eve” dedi.
4lKalk Gidelim Eve - 15 MayısHEMEN İZLE Kalk Gidelim oyuncuları koronavirüs sebebiyle kendi evlerine geçti ve “Kalk Gidelim Eve” dedi.
3lKalk Gidelim Eve - 8 MayısHEMEN İZLE Bu güvensizlik üzerine Seyfettin de Sevda’ya darılınca ikilinin arasındaki atışma tatlı bir komediye dönüşür. Bu atışmaların sonunda ilişkileri hiç beklenmedik bir olayla eskisinden de alevli bir hal alır.
2lKalk Gidelim Eve - 1 MayısHEMEN İZLE Şimdi Seyfettin’e kalacak yeni bir yer lazımdır ama Mustafa Ali kendi derdine düşmüştür. Çünkü yalnızlıktan sıkılan Mustafa Ali, küçük halüsinasyonlar görmeye başlamıştır ve aklını yitirmeye başladığını düşünür.
1lKalk Gidelim Eve - 24 NisanHEMEN İZLE Tıpkı Kalk Gidelim gibi samimi aile hikayesini ekrana getirecek "Kalk Gidelim Eve" için oyunculara sağlanan teknik malzemelerle çekimler gerçekleşiyor.