Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Kalk Gidelim - 19 Eylül

Mustafa Ali Kelle İsmail’le birlikte karakolda sabahlar ama bir sonuç alamaz. İsmail’in kızı Yasemin ise Halim ve Badegül çifti ile birlikte sabahlar.
Rejissor: Mustafa Şevki Doğan, Tuğçe Küçükkalıpçı Ssenari müəllifi: - Rollarda: Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Yıldız Kültür
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 19.09.2020 Müddəti: 180 dəq.
63lKalk Gidelim - 31 AralıkHEMEN İZLE Seyfettin’ in kafası karışmıştır. Şekerinin yükseldiğini düşünür.Muğla’da Mr. Adam ve avukatlarından ibraname almakta olan Mustafa Ali Nurcan’ı Halim’i ve Badegül’ ü birlikte Muğla’da görür. Durumdan kuşkulanır ve onları takibe başlar.
62lKalk Gidelim - 24 AralıkHEMEN İZLE Üstelik büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü reklam çekimleri tarafından öğrenilmiştir. Seyfettin asla böyle bir reklamda oynamak istememektedir. Ancak karşı taraf oynamazsa sözleşme tazminatı olarak verdiklerinin üç katını istemektedir.Kelle İsmail olaya el koyar ve karşı tarafla konuşurlar.
61lKalk Gidelim - 17 AralıkHEMEN İZLE Ancak Kelle İsmail, araziyi satmaktan vazgeçmiştir. Yasemin’ in verdiği ders Kelle üzerinde etkili olmuş ve Kelle dostluk günlerine geri gelmiştir. Şimdi bir buçuk milyon doların ne yapılacağı durumu vardır.