Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Kalk Gidelim - 29 Ekim

Kelle İsmail'in gelip kızına Samim'i isteyecek olması Samim'i oldukça germiştir.
Rejissor: Mustafa Şevki Doğan, Tuğçe Küçükkalıpçı Ssenari müəllifi: - Rollarda: Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Yıldız Kültür
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 29.10.2020 Müddəti: 180 dəq.
57lKalk Gidelim - 19 KasımHEMEN İZLE Ama son yaptığı oyun işleri iyice karıştırır. Çünkü evde, yaptığı oyunları deşifre edecek biri vardır o da Samim’dir. Samim, babasına olan biteni anlatınca Seyfettin ve Meryem, İsmail’in karşısına dikilir. Meryem ve Seyfettin Kelle’yi yalancılık ve iftiracılıkla suçlarlar.
56lKalk Gidelim - 12 KasımHEMEN İZLE İneklerin İsmail’e geçmesi, Meryem ve İsmail’ i aynı masada buluşturacaktır.Nurcan, Seyfettin’e Mumu’nun İsmail’den aldığı bir yıllık CEO’luk parasını verip borçtan kurtulabileceğini söyler. Mumu, İsmail’den aldığı bir milyon sekiz yüz bin lirayı değerlendirip iki milyonun üzerine çıkarmıştır.
55lKalk Gidelim - 5 KasımHEMEN İZLE Hemen İsmail’e durumu bildirir. Mehmetçik Vakfı yöneticileriyle buluşmuş olan İsmail adamlara bağış yapılacağını söylemiş adeta vaatte bulunmuştur. Seyfettin altınları getiremeyince İsmail adamlara parayı kaybettik diyemez ve Seyfettin’e bir şey söylemeden parayı kendi vermeye karar verir.
54lKalk Gidelim - 29 EkimHEMEN İZLE Günün sonunda İsmail'in Samim için getirdiği hediye bardağı taşıran son damla olmuştur. Samim herkese küsmüştür. Sevda'nın Perihan'dan aldığı zayıflama haplarını yuttuğundan kimsenin haberi yoktur. Sevda'da bir anda unutkanlık başlasa da Sevda durumu idare eder ve kaçamak cevaplar verir.
53lKalk Gidelim - 22 EkimHEMEN İZLE Her yerde Mumu’ yu arayan Seyfo, en sonunda bıkar ve odaya gittiğinde nasıl bir felaketle karşılaştığını o anda anlar. Zira boru patladığı için evin sularını kesmek zorunda kalmıştır ama Sevda Kovittir. Seyfo gibi sabahı zor eden biri daha vardır o da Kelle İsmail. Yasemin’in babasından Samim’le ilgili istediği şey adamın uykularını kaçırmıştır.
52lKalk Gidelim - 15 EkimHEMEN İZLE Kovalamacanın Sevda’nın kovit olmasından dolayı yaşandığını anlayan İsmail bir anda panik olur ve “acil kodu” ile şirketi boşaltıp herkese 14 gün idari izin verir.Köye dönerken herkesi arayıp ortalığı ayağa kaldıran Seyfettin, Halim’ i derhal annesinin yanına gönderir.