Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

10lMükemmel Eşleşme - 21 EylülHEMEN İZLE Kerem ve Pınar hayallerindeki evi kiralamaya çalışırken, Meral, Firuze ve Fadime çeyiz alışverişi hazırlığı yapmaktadır. Meral, alışverişte Sevinç’in gelmesini istemediği mesajını, yanlışlıkla Sevinç’in olduğu mesaj grubuna gönderince ortalık karışır. Ahmet’in ısrarları sayesinde kripto dünyasına yatırım yapan Cevat çok büyük kar etmiştir.
9lMükemmel Eşleşme - 14 EylülHEMEN İZLE Başta Firuze, Irmak ve Fadime olmak üzere herkes Cevat ile konuşur ancak Cevat çok sinirlidir, Ece’ye çirkin bir iftira attığını düşündüğü için Ahmet’i affedip, eve geri almak istemez. Evsiz kalan Ahmet çareyi, Meral ve Necati’nin evine gitmekte bulur.
8lMükemmel Eşleşme - 7 EylülHEMEN İZLE Aklında tek bir soru vardır, Pınar fotoğrafı gördüyse artık Eceyi öğrenmiştir. Diğer taraftan da, Ahmet Ecenin peşindedir, Ecenin samimiyetine inanmamaktadır. Bu yüzden Ecenin bir yandan Ahmet’ten kurtulması gerekmektedir. Ahmet’e tuzak kuran Ece, onun evden kovulmasına sebep olur.
7lMükemmel Eşleşme - 27 AğustosHEMEN İZLE Artık ece için Kerem ve Pınar'ı ayırmak daha da kolaydır.
6lMükemmel Eşleşme - 20 AğustosHEMEN İZLE Fadime ve Firuze, Pınar’a bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünürlerken, Mevsim’in kaybolduğu haberini alırlar. Mevsim’in kaybolması ailede büyük bir paniğe yol açar. Herkes Mevsim’i bulmak için seferber olmuşken, Mevsim, Kerem’in eski sevgilisi Ece tarafından bulunarak eve getirilir. Ece, yurt dışından Kerem için geri dönmüştür.