Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Payitaht Abdülhamid - 15 Kasım

Abdülhamid bir cihan harbinin yaklaşmakta olduğunu anlar, hamlelerini ona göre planlamaya başlar.
Rejissor: Emre Konuk Ssenari müəllifi: - Rollarda: Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Can Sipahi, Selen Öztürk
Janr: Drama Buraxılış Tarixi: 15.11.2019 Müddəti: 180 dəq.
16lPayitaht Abdülhamid - 17 OcakHEMEN İZLE Hastalandığı ortaya çıkınca hainliği de anlaşılacaktır. Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için kolları sıvarlar. Selim Paşa Karaso’yu saraydan çıkarmak için uğraşmaktadır. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlar. Gerçeği anlatmak üzere Abdülhamid’e doğru yola çıkar.
15lPayitaht Abdülhamid - 10 OcakHEMEN İZLE Zalman Ferdinand’dan Payitaht’ı yakmasını ister. Halil Halid yapılacak eyleme engel olmaya çalışırken Ziya Sami de ondan gizli plan yapar. Zalman ve Vladimir’in vücutlarındaki zehir gittikçe yayılmaktadır. Panzehri alabilmek için Frida’nın peşine düşerler.
14lPayitaht Abdülhamid - 27 AralıkHEMEN İZLE Amaçları güç birliği yapıp Abdülhamid’i alt etmektir. Ama Abdülhamid’in elinde Ferdinand’ı tahtından edecek bir belge vardır. Zalman Ferdinand’ı kurtarmak için belgeyi ele geçirmeye çalışır. Tahsin Paşa’nın hastalığı nükseder, Tahsin Paşa yatağa düşer. Zalman Osmanlı’nın silah alımına da mani olur.
13lPayitaht Abdülhamid - 20 AralıkHEMEN İZLE Karaso Abdülhamid’e Bulgar Prensini hedef gösterir. Abdülhamid Prensi Payitaht’a çağırırken, Zalman’ın planı Prens’in suikasta uğraması, ve mesulünün Abdülhamid olmasıdır.Cemile Bidar’ın mektuplarını okuduğunu öğrenince deliye döner. Bidar ise Abdülhamid’e her şeyi anlatmaya kararlıdır.
12lPayitaht Abdülhamid - 13 AralıkHEMEN İZLE Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar.Tahsin Paşa’nın hastalığı Abdülhamid’I çok üzer. Dostunu iyileştirmesi için Avrupa’dan bir hekim getirtir. Sabahattin sonunda istediği belgeyi ele geçirir.