Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

6lSeni Kalbime Sakladım - 4 AğustosHEMEN İZLE Oyunlarının açığa çıkacağını düşünen Zeynep ve Civanmert, artık birbirlerini göremeyecekleri için üzgündür. Zeynep'i geri kazanmak isteyen Mete, sürpriz biriyle anlaşma yapar.
5lSeni Kalbime Sakladım - 28 TemmuzHEMEN İZLE Onun sağlığını düşünen Civanmert, gerçekleri söyleyip söylememekte kararsız kalır. Diğer taraftan oyunu öğrenen Mete, Zeynep'i yeniden kazanmak için daha da hırslanır.
4lSeni Kalbime Sakladım - 21 TemmuzHEMEN İZLE Zeynep bu sorunları halletmeye çalışırken, Pamir ise Zeynep'in yokluğunda şirkette yaşanan bir krizi çözmek için kolları sıvar. Öte yandan Reyhan, öğrendiği bilgiyle Civanmert ve Zeynep arasında olanları anlamaya bir adım daha yaklaşır. Mete ve Civanmert'in yüzleşmesi çok sert geçer.
3lSeni Kalbime Sakladım - 14 TemmuzHEMEN İZLE Amacı aralarındaki ilişkiyi tartmaktır. Zeynep bu davetten kaçmak isterken, Civanmert aksine yüzleşmesini ister. Yemek sırasında Civanmert ve Mete arasındaki sessiz gerilim, sonrasında ikisinin kozlarını paylaşabileceği bir oyuna sahne olur. Gün sonunda Mete’nin, Civanmert’in kim olduğunu hatırlamasıyla olaylar iyice sarpa saracaktır.
2lSeni Kalbime Sakladım - 7 TemmuzHEMEN İZLE Bu sırada Civanmert’le Zeynep’i başka bir sürpriz beklemektedir. Mahalledeki beklenmedik olaylarla, aşk oyunu Yusuf Abdullah’ın kulağına kadar gidecek olur. Zeynep, Civanmert ve arkadaşlarının da yardımıyla gerçeğin ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Ancak bir yandan da aklı Mete’dedir. Suzi ise Olcay’ın kendisini aldattığından şüphelenir.
1lSeni Kalbime Sakladım - 30 HaziranHEMEN İZLE İki farklı hayat ve iki farklı dünyada yaşayan Zeynep ve Civanmert'in aşk hikayesini anlatıyor.