Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Tövbeler Olsun - 24 Ocak

Namzet'in Anıl'a evlilik sözleşmesi imzalatmak istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman bu duruma engel olmak için harekete geçer.
Rejissor: Serdar Akar Ssenari müəllifi: - Rollarda: Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 24.01.2021 Müddəti: 180 dəq.
32lTövbeler Olsun - 25 MartHEMEN İZLE Latife ve Hülya'nın Şevki Bey’in planıyla gizemli bir şekilde kaybolması Namzet'i ve Osman'ı telaşlandırır. Kocaları barışana kadar eve dönmeyeceklerini söyleyen Latife ve Hülya'ya ulaşmaya çalışan inatçı ikili ise doğruca Dr. Şevki Bey'den yardım istemeye gider. Öte yandan Kazım, Jale'ye evlenme teklifi yapmanın hazırlığı içindedir.
31lTövbeler Olsun - 25 MartHEMEN İZLE Namzet, kendisi yüzünden Dr. Şevki'nin başına açılan büyük dertten dolayı korku içindedir. Diğer yandan Makbuş, Enişte' yi evlendirme çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Buğra ve Aylin ilişkisi Sercan'ın Aylin'e yaptığı sürpriz teklifle yeni bir sınavdan geçecektir.
30lTövbeler Olsun - 18 MartHEMEN İZLE Osman ve Namzet’ in küslükleri ise halen devam etmektedir. Makbuş, yalnızlık çektiğini söyleyen enişteyi evlendirme çalışmalarına başlar. Dr. Şevki ise Namzet'e hakkını helal etmesi için Osman' la ciddi bir konuşma yapar. Sonunda iki aileyi büyük bir sofrada buluşturmayı başarır. Fakat sonuç yine hüsran olacaktır.
29lTövbeler Olsun - 18 MartHEMEN İZLE Böylelikle Osman yıllar önce ustasının ona verdiği ve Namzet yüzünden kaybettiği tesbihin izini sürmeye başlar. Diğer yandan Aylin psikolog olarak yeni iş yerinde ilk gününe hazırlanırken, Buğra gizemli Sercan yüzünden gergindir. Kazım ise ilan - ı aşk ettiği Jale den gelecek cevabı heyecanla beklemektedir.
28lTövbeler Olsun - 11 MartHEMEN İZLE Kavga sırasında kafasına isabet eden tabak yüzünden Namzet Horanta hafızasını kaybeder. Tüm aile büyük bir şok yaşarken, Osman ise olan bitene bir türlü inanmak istemez. Dr. Şevki Bey'in müdahalesiyle birlikte ise Namzet ‘in gerçekten hafızasını kaybettiğine ikna olan Osman kendini suçlar ve bu durumu çözmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır.