Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Tozkoparan - 22 Temmuz

Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak.
Rejissor: Şevki Es Ssenari müəllifi: - Rollarda: Özgür Ege Nalcı, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 22.07.2019 Müddəti: 210 dəq.
12lTozkoparan - 16 ŞubatHEMEN İZLE Beş yüzyıldır Piri Reis’in sakladığı emaneti arayan Tozkoparanların beklediği an gelip çatmıştır. Salih, Mavi Ay’a Fikri hocalarının bir Tozkoparan olduğu söylerken, Kaya da Özge’ye Salih’in bir Tozkoparan olduğunun bilgisini verir.
11lTozkoparan - 9 ŞubatHEMEN İZLE Karayel Sinan'ı alıp uzaklaşırken, Özge geride kalmış ve Mete'nin karşısına dikilip onun Tozkoparan olduğunu söylemiştir. Sinan, Mete'nin söylediklerinin etkisi altında kalır ve Gamze'ye babasının kötü biri olup olmadığını sorar.
10lTozkoparan - 2 ŞubatHEMEN İZLE Mete ve Salih’i ne biliyorlarsa anlatmaları için sıkıştıran Sinan, bu kez sorularına cevap almak istemektedir.Mete bir yandan Sinan’a yardımcı olmak isterken diğer yandan onu korumaya çalışmaktadır. Salih Usta bir kez daha Mete’yi Sinan’a bir şey anlatmaması için tembihler.
9lTozkoparan - 26 OcakHEMEN İZLE Mete de bu sırrı Mavi Ay’dan daha fazla saklayamaz ve olanları anlatır.Salih Usta, antrenmanda Dede Korkut Okulu’nun ülke çapındaki turnuvaya katılacağının müjdesini verir. Karayel ekibi antrenmandan sonra kazı alanını kolaçan etmeye gider. Özge ise Tolki’nin okulda ne işi olduğu konusunda babasını sıkıştırır.
8lTozkoparan - 19 OcakHEMEN İZLE Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.
7lTozkoparan - 12 OcakHEMEN İZLE Mavi Ay ve Karayel takımları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaşmışlardır.Çocuklar hep birlikte galibiyeti kutlarken, Murat’ın aklına bir fikir gelir. Güçlerini birleştirip tek bir takım olmalıdırlar. Bu takıma bir isim ararlar. Kar-Ma Yay olarak düşünürler. Mavi Ay ve Karayel üyeleri konuyu tartışırlar.
6lTozkoparan - 5 OcakHEMEN İZLE Yay Mete’nin elindeyken, beklenmeyen bir şekilde üzerindeki pusula çalışmış ve kırmızı uçları dönmeye başlamıştır.Dede Korkut Okulu’nun uzun süredir beklediği okullar arası turnuva günü gelip çatmıştır. Mete’nin kolundaki sakatlık sebebiyle Mavi Ay’a kaptanlık edecek olan Sinan’ı zorlu bir sınav beklemektedir.