Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Tozkoparan - 29 Temmuz

Mavi Ay ve Karayel’in gizemli köşkte girdikleri bulmaca odasından çıkmak adına işbirliği yapmak zorunda kalmaları bu macerayı onlar için daha da zorlaştırır.
Rejissor: Şevki Es Ssenari müəllifi: - Rollarda: Özgür Ege Nalcı, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 29.07.2019 Müddəti: 210 dəq.
12lTozkoparan - 9 EylülHEMEN İZLE Okulların açılacak olmasının heyecanı bütün kasabayı sarmışken Sedef ise boş durmayarak “yeni eğitim yılına merhaba” etkinliği düzenlemek ister. Tüm kasabalının katılacağı bu organizasyonda eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.Mavi Ay cephesinde ise farklı bir heyecan daha vardır. Sonunda mavi ay gecesi gelip çatmıştır.
11lTozkoparan - 2 EylülHEMEN İZLE Evlerinin bahçesinde yaşananlara şahit olan Sedef, Cihan’dan mantıklı bir açıklama beklese de bu konuda net bir söylem alamaz. Tüm bu yaşananlar sonrasında oğlunu korumak isteyen Sedef bu kasabanın artık oğluna zarar verdiğini düşündüğünden kasabadan gitmek gibi zor bir karar almak durumunda kalacaktır.
10lTozkoparan - 26 AğustosHEMEN İZLE Bunca yıldır kendisini anne figüründen yoksun bırakan bu kadına karşı Sinan’ın da söyleyeceği bir çift laf olacaktır. Bu gelişmeden bağımsız olarak Gamze’nin ortaya çıktığını öğrenen Celal’in ise onun hakkında daha farklı planları olacaktır.
9lTozkoparan - 19 AğustosHEMEN İZLE Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak.