Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

11lTutunamayanlar - 24 MartHEMEN İZLE Tunç’un İrem’den ne istediğini merak eden Tarık, büyük bir merak içindedir.İlhan’ı ise Periler Konseyinde zor bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlikededir. İlhan’ın ele geçirdiği önemli bir belge, Tarık ve İrem aşkını oldukça etkileyecektir.
10lTutunamayanlar - 17 MartHEMEN İZLE İlham perisi İlhan ise Tarık’la İrem’i birbirlerine aşık etmek zorundadır. Periler konseyinden aldığı bu görevi yerine getiremezse, efsane aşkı ortaya çıkaramazsa perilikten emekli olacak, normal bir insana dönüşecektir. İlhan, kendisine verilen süre azaldıkça Tarık’a daha çok yüklenir.
9lTutunamayanlar - 10 MartHEMEN İZLE İrem,Tarık’ın onu götürdüğü mekanda donmaktan zor kurtulur. Hastanede tedavi altına alınan İrem,Tarık’la arasında mesafe koymaya karar verir.Tarık ise kendini suçlu hisseder.İrem’e hastanede küçük sürprizler yapar.Fakat Tarık’ın her hamlesi olay yaratacak ve hastaneyi birbirine katacaktır.
8lTutunamayanlar - 3 MartHEMEN İZLE Fakat İrem rakip edebiyatçılarla iş görüşmesine gittiği için ona kırgındır. İrem’in niyetini açık açık öğrenmek isteyen Tarık, onla konuşmak için bir yürüyüşe çıkar. Fakat bu yürüyüşün sonunda onları kötü bir sürpriz beklemektedir.
7lTutunamayanlar - 25 ŞubatHEMEN İZLE Fakat Tarık’ı kapıda başka zorluklar beklemektedir. Edebiyat dünyasının ileri gelenleriyle zıtlıklar yaşayan Tarık’ı bu bölümde zorlu kapışmalar beklemektedir.Tarık’a kırgın olan İrem, Tarık’ın gönlünü almasına izin verecek mi? Tarık, İrem’e kendini affettirebilecek mi?
6lTutunamayanlar - 18 ŞubatHEMEN İZLE Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü'ye danışır. Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem'de katılır.