Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Tutunamayanlar - 21 Ocak

Tarık’ın İrem’le aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, türlü türlü plan yapmıştır.
Rejissor: Osman Nail Doğan, Murad Zaloğlu Ssenari müəllifi: - Rollarda: Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever
Janr: Komedi Buraxılış Tarixi: 21.01.2020 Müddəti: 180 dəq.
12lTutunamayanlar - 31 MartHEMEN İZLE İlhan ise Tarık’ın İrem’i etkilemesi için bunu bir fırsat olarak görür. Bu efsanevi gelişmeyi filmleştirmek için sürpriz bir yönetmeni ziyaret ederler. Osman Nail Doğan…Tarık’taki bu değişim Gizem ve İmtiyaz’ın dikkatinden kaçmaz. Bu aşkı engellemek adına türlü girişimlerde bulunurlar.
11lTutunamayanlar - 24 MartHEMEN İZLE Tunç’un İrem’den ne istediğini merak eden Tarık, büyük bir merak içindedir.İlhan’ı ise Periler Konseyinde zor bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlikededir. İlhan’ın ele geçirdiği önemli bir belge, Tarık ve İrem aşkını oldukça etkileyecektir.
10lTutunamayanlar - 17 MartHEMEN İZLE İlham perisi İlhan ise Tarık’la İrem’i birbirlerine aşık etmek zorundadır. Periler konseyinden aldığı bu görevi yerine getiremezse, efsane aşkı ortaya çıkaramazsa perilikten emekli olacak, normal bir insana dönüşecektir. İlhan, kendisine verilen süre azaldıkça Tarık’a daha çok yüklenir.
9lTutunamayanlar - 10 MartHEMEN İZLE İrem,Tarık’ın onu götürdüğü mekanda donmaktan zor kurtulur. Hastanede tedavi altına alınan İrem,Tarık’la arasında mesafe koymaya karar verir.Tarık ise kendini suçlu hisseder.İrem’e hastanede küçük sürprizler yapar.Fakat Tarık’ın her hamlesi olay yaratacak ve hastaneyi birbirine katacaktır.
8lTutunamayanlar - 3 MartHEMEN İZLE Fakat İrem rakip edebiyatçılarla iş görüşmesine gittiği için ona kırgındır. İrem’in niyetini açık açık öğrenmek isteyen Tarık, onla konuşmak için bir yürüyüşe çıkar. Fakat bu yürüyüşün sonunda onları kötü bir sürpriz beklemektedir.