Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

7lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Konuğumuz ise müzisyen Ferit Odman. Konser öncesi provalarına şahit olduğumuz Ferit Odman ile organik lezzetlerle dolu bir sofrayı teknede kuruyoruz.
6lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz altından çıkan taze deniz kestaneleri ise Gani Müjde ile keyifli bir sohbet eşliğinde lezzetli bir makarnaya dönüşüyor.
5lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Türkiye’nin ilk kayıtlı yelkenlisi Seddülbahir ile keyifli bir yelken yolculuğu ve deniz üzerinde hazırlanan farklı bir balık tarifi bu prgramda.
4lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Müzik ve deniz tutkusuyla ilgili keyifli bir sohbete Deniz Kurt Görsev’in şahane Uzakdoğu esintili tarifleri eşlik ediyor.
3lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Sofrayı kurmadan önce bal üreticisi Ahmet Yılmaz ile Hollanda’dan gelip Gümüşlük’e yerleşen ve harika ekmekler üreten Hilal Hanım’ı ziyaret ediyor.
2lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz şef, Turyid Başkanı Kaya Demirer ile gastronomi ve işletmecilik üzerine sohbet ederken bir yandan da denizden çıkan balıklarla alternatif bir masa kuruyor.
1lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Mutfakta hem mutfak ekibiyle tanışıyoruz hem de son derece lezzetli ve yapması kolay bir yaz menüsü dinliyoruz. Günlük yaşam nasıl dönüyor ve mutfak ekibi bu döngüye nasıl bir katkı sunuyor, keyifle izliyoruz.