Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Deniz'le Vira Sofra

Deniz ile Vira Sofra’da bu hafta yelken dünyasına Edhem Dirvana ile giriş yapıyor.
Rejissor: - Ssenari müəllifi: - Rollarda: -
Janr: Yemek Buraxılış Tarixi: 11.09.2021 Müddəti: 24 dəq.
13lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Bodrum’un sembolü guletlerin yarışının ardından tipik bir Bodrum guletinde Deniz Görsev’in konuğu türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serap Aksoy oluyor.
12lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz Şef konuğu Ömer Malaz ile Türkiye’de üretilip dünyanın dört bir yanına giden süper yatlar hakkında sohbet ederken, Japon mutfağından sushi ve sashimi yapıyor.
11lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz Şef, Ateş Tezer ile ekmek ve pizza hamuruna dair keyifli bir sohbetin ardından şampiyon genç yelkenci Kaan Parlas ile Urla’dan yelken açıyor.
10lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Aldıklarıyla konuğuna harika bir sofra hazırlıyor. Müzik ve gastronomi dolu bir sohbete sizleri de bekliyor.
9lDeniz'le Vira SofraHEMEN İZLE Deniz şef Tuna Masters Alaçatı’nın usta isimlerine konuk oluyor. Ton balığıyla harika reçeteler yaratıyor, balık avının inceliklerini ustalarından dinliyor.
8lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz Şef, Fethiye’de üretilen artisan peynirlerle harika bir sofra etrafında diziler, tv dünyası ve gastronomik lezzetlerle dolu bir sohbete bekliyor sizi.
7lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Konuğumuz ise müzisyen Ferit Odman. Konser öncesi provalarına şahit olduğumuz Ferit Odman ile organik lezzetlerle dolu bir sofrayı teknede kuruyoruz.
6lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz altından çıkan taze deniz kestaneleri ise Gani Müjde ile keyifli bir sohbet eşliğinde lezzetli bir makarnaya dönüşüyor.
5lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Türkiye’nin ilk kayıtlı yelkenlisi Seddülbahir ile keyifli bir yelken yolculuğu ve deniz üzerinde hazırlanan farklı bir balık tarifi bu prgramda.
4lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Müzik ve deniz tutkusuyla ilgili keyifli bir sohbete Deniz Kurt Görsev’in şahane Uzakdoğu esintili tarifleri eşlik ediyor.
3lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Sofrayı kurmadan önce bal üreticisi Ahmet Yılmaz ile Hollanda’dan gelip Gümüşlük’e yerleşen ve harika ekmekler üreten Hilal Hanım’ı ziyaret ediyor.
2lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Deniz şef, Turyid Başkanı Kaya Demirer ile gastronomi ve işletmecilik üzerine sohbet ederken bir yandan da denizden çıkan balıklarla alternatif bir masa kuruyor.
1lDeniz'le Vira Sofra HEMEN İZLE Mutfakta hem mutfak ekibiyle tanışıyoruz hem de son derece lezzetli ve yapması kolay bir yaz menüsü dinliyoruz. Günlük yaşam nasıl dönüyor ve mutfak ekibi bu döngüye nasıl bir katkı sunuyor, keyifle izliyoruz.