Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

Evdeyken Çocuklarla Nasıl Vakit Geçirilir?

Evdeyken çocuklarla en doğru şekilde nasıl vakit geçirilir?
Rejissor: - Ssenari müəllifi: - Rollarda: -
Janr: Sağlık Buraxılış Tarixi: 23.04.2020 Müddəti: 4 dəq.
12lİnsanlar Üzerinde Olumlu Etki Bırakmanın 5 YoluHEMEN İZLE Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, insanlar üzerinde olumlu etki bırakmanın yöntemlerinden ve bu yöntemlerin gerekliliğinden bahsediyor.
11l"Kafaya Takma" Ama Nasıl?HEMEN İZLE Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, korkularımızı - kaygılarımızı artıran, bizi strese sokan olumsuz düşüncelerden kurtulmanın yöntemlerinden bahsediyor.
10lA Tipi Kişilik Özellikleri Nelerdir?HEMEN İZLE Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, A tipi kişilik özelliklerinin neler olduğunu ve bu özellikleri taşıyan insanların nasıl davranışlar sergilediğini anlatıyor.
9lEvdeyken Çocuklarla Nasıl Vakit Geçirilir?HEMEN İZLE Sürekli evde kalma durumu çocuklar için zor olabilir. Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, bu durumu kolaylaştıracak tavsiyeler veriyor ve evde çocuklarla doğru bir şekilde nasıl zaman geçirilir tüyolar veriyor.
8lRuhsal KarantinaHEMEN İZLE Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, virüsten dolayı evde kalınan bu dönemde ruhsal karantinaya girmemek için tavsiyelerde bulunuyor.
7lZihin HijyeniHEMEN İZLE Zihnimizi nasıl temizleriz? Zihnimizi temizlerken hangi düşünce yapılarından kurtulmalıyız? Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu anlatıyor.
6lStresle Nasıl Başa Çıkılır?HEMEN İZLE Yaşanan stresli duygu durumunun çözüm yolları üzerine herkesin işine yarayacak tüyolar veriyor.
5lUzun Süre Evde Kalmanın Aile Bireyleri...HEMEN İZLE Klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu her an bir arada olan aile bireyleri arasında çıkabilecek sorunlara karşı çözüm önerilerini anlatıyor.
4lÖnlem Almanın ÖnemiHEMEN İZLE Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu bu videoda önlem almanın önemini anlatıyor ve bazı konularda önlem almakta neden zorlandığımızın sebeplerini irdeliyor.
3lKrizi Fırsata ÇevirinHEMEN İZLE Büyük toplumsal olaylardan ya da travmalardan, psikolojik olarak nasıl daha sağlıklı çıkabileceğiniz konusunda Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu'nun tavsiyeleri...
2lPsikolojik Sağlığını Koru!HEMEN İZLE Uzun süre evde kaldığımız bu dönemde klinik psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, psikolojik sağlığımızı nasıl koruyacağımızın ipuçlarını veriyor.
1lDoğru Eş SeçimiHEMEN İZLE Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu, doğru eş seçiminin kriterlerinden bahsediyor.