Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

26lGateau BasqueHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Fransız mutfağından gateau basque ve gougeres yapıyor.
25lBalık RiyetHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Fransız mutfağından balık riyet, keçi peynirli sufle tart ve tarte tatin hazırlıyor.
24lPastillaHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Kuzey Afrika Mutfağı’ndan geleneksel pastilla ve harira çorbası yapıyor.
23lKimyonlu BalkabağıHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Kuzey Afrika Mutfağı’ndan kimyonlu balkabağı & çıtır lavaş, sebzeli kuskus ve tonlu brik yapıyor.
22lLibya ÇorbasıHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Kuzey Afrika Mutfağı’ndan Libya çorbası, tajın ve sellou yapıyor.
21lKey Lime Pie HEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Amerika’dan Bagel ve key lime pie yapıyor.
20lChili Con CameHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Amerikan Mutfağı’ndan chili con carne, clam chowder ve elmalı crumble yapıyor.
19lKarides Etouffee HEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Amerikan Mutfağı’ndan karides etouffee ve poke bowl yapıyor.
18lKhachapuri HEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Gürcü Mutfağı’ndan khachapuri ve khinkali yapıyor.
17lVişneli Pancar SalatasıHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Gürcü Mutfağı’ndan vişneli pancar salatası (charkhlıs chogı), ceviz soslu tavuk (katmıs satsıvı) ve ıspanak salatası (ıspanakhıs pkhalı) yapıyor.
16lGogli MogliHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Gürcü Mutfağı’ndan gogli mogli, chashushuli ve borschok a la balanchine yapıyor.
15lRavioliHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde İtalyan Mutfağı’ndan ravioli ve gnocchi yapıyor.
14lCrostini Alla ToscanaHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde İtalyan Mutfağı’ndan crostini alla toscana ve tavuk saltimbocca yapıyor.
13lMelanzane Alla Parmigiana HEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde İtalyan Mutfağı’ndan melanzane alla parmigiana ve ve focaccia yapıyor.
12lİsveç Karidesli Açık SandviçHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde konuğu Yıldız Dural ile İskandinav Mutfağı’ndan geleneksel İsveç karidesli açık sandviç ve geleneksel İsveç tarçınlı çörek yapıyor.
11lGeleneksel Lahanalı Kuzu GüveciHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde İskandinav Mutfağı’ndan Norveç’in geleneksel lahanalı kuzu güveci, gravlax ve bezelye çorbası yapıyor.
10lİsveç KöftesiHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde İskandinav Mutfağı’ndan İsveç köftesi, rosolli salatası, agurksalat yapıyor.
9lBorş ÇorbasıHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde konuğu Anna Gül ile Rus Mutfağı’ndan borş çorbası ve bıldırcın yuvası yapıyor.
8lPavlova ve Salad OlivierHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Rus Mutfağı’ndan pavlova ve salad olivier yapıyor.
7lBoeuf StraganoffHEMEN İZLE Elif tapan bu bölümde Rus Mutfağı’ndan boeuf straganoff ve elmalı sharlotka yapıyor.
6lVanillekipferlHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde konuğu Melitta Armağan ile Avusturya Mutfağı’ndan vanillekipferl, linzer augen ve zwetschkenkekserl yapıyor.
5lApfelstrudel ve KrautstrudelHEMEN İZLE Elif tapan bu bölümde Avusturya Mutfağı’ndan apfelstrudel ve krautstrudel yapıyor.
4lSacher TorteHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Avusturya Mutfağı’ndan sacher torte, Viyana usulü patates salatası ve viyana usulü şinitzel yapıyor.
3lArroz de Marisco HEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde konuğu Jorge Costa ile Portekiz Mutfağı’ndan Arroz de Marisco ve Arroz Doce yapıyor.
2lPeixinhos da HortaHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Portekiz Mutfağı’ndan peixinhos da horta, salmonete setubalense, delicia de laranja yapıyor.
1lCaldo VerdeHEMEN İZLE Elif Tapan bu bölümde Portekiz Mutfağı’ndan Caldo Verde, Bolinhos de Bacalhau, Pasteis de Bacalhau ve Figos Recheados yapıyor.