Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

11lEnchilada HEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu. Menüde ise enchilada ile pişmaniye ve kestaneli tiramisu var.
10lDana Burgonya HEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları kreatif direktör Moshe Aelyon ve Şef Pınar İshakoğlu. Menüde ise dana burgonya ile sıcak çikolatalı tahinli kek var.
9lElmalı ve Keçi Peynirli Paçanga Böreği HEMEN İZLE Menüde ise elmalı ve keçi peynirli paçanga böreği ile kadayıflı çikolatalı parfe var.
8lZeytinyağlı Ananaslı PırasaHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları yemek yazarı Ayfer Yavi ve KBB uzmanı Op. Dr. Ali Rahimi. Menüde ise dana gulaş ile zeytinyağlı ananaslı pırasa var.
7lBörülce Salatalı Tarhanalı TavukHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları stil danışmanı Hande Can ve makyaj sanatçısı Alev Karslı. Menüde ise börülce salatalı tarhanalı tavuk ile elmalı kek var.
6lBorş ÇorbasıHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları spor eğitmeni Doris Hofer ve uzman diyetisyen Zehra Bora. Menüde ise borş çorbası ile cevizli domates mücveri var.
5lYufkalı ve Kabaklı Tavuk BeğendiHEMEN İZLE Menüde ise yufkalı ve kabaklı tavuk beğendi ile peynir dolgulu ve domates soslu köfte var.
4lKuru Etli Patates GratenHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konukları klinik psikolog Şafak Ağaca Kemal ile diş hekimi Pınar Karataban. Menüde ise kuru etli patates graten ve çikolatalı donut var.
3lKaramelize Soğanlı Bademli BonfileHEMEN İZLE Menüde ise karamelize soğanlı bademli bonfile ile avokado salatalı sumaklı akıtma var.
2lPastırmalı Kuru Fasulye HEMEN İZLE Menüde ise ekmek üzerinde pastırmalı kuru fasulye ile hindistan cevizi sütünde pişirilmiş tavuk var.
1lLavanta Buğusunda Pişmiş Sebzeli LevrekHEMEN İZLE O Zaman Buyrun'un bu bölüm konuğu beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak. Menüde ise lavanta buğusunda pişmiş sebzeli levrek ile mantarlı ve biberli mini mücver kek var.