Digiturk
xaricdə izləmək üçün ünvan

7lŞehir MutfaklarıHEMEN İZLE Konya mutfağından su kabağı ile yapılan enfes bir lezzet. Şehir mutfaklarının yeni bölümünde ekşili kabak yemeğini, şef Asuman Kerkez sizler için pişiriyor.
6lŞehir MutfaklarıHEMEN İZLE Eskiden iki saçın arasında pişirildiği için bu ismi alan saç arası tatlısını şef Asuman Kerkez sizler için yapıyor.
5lŞehir MutfaklarıHEMEN İZLE Davet yemeklerinin en güzeli kara yemek takımının ana yemeği patlıcanlı bütümet şef Asuman Kerkez'in sunumuyla ekranlarınızda...
4lEtli EkmekHEMEN İZLE Aynı zamanda coğrafi işaret tescili olan etli ekmek Asuman Şef’in geleneksel tarifleri yaşattığı mutfağında sizlerle buluşuyor.
3lKonya Usulü Kıymalı Su BöreğiHEMEN İZLE Şef Asuman Kerkez sizler için Konya usulü kıymalı su böreği ve kayısı hoşafı yapıyor.
2lTandır ÇorbasıHEMEN İZLE Orta Asya 'dan, Selçuklu 'ya, oradan da mevlevi mutfağının sofralarına giren bir ikram aşı,tutmaç çorbası... Şef Asuman Kerkez'in sunumuyla, yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal Şehir Mutfakları’nda...
1lKonya MutfağıHEMEN İZLE Konya mutfağının en gözde tariflerinden, davetlerin ve düğünlerin vazgeçilmez lezzetlerinden bamya çorbası ve Düğün Pilavı'nı , İtalyan şef Claudio Chinali ve şef Asuman Kerkez birlikte pişiriyor.