Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Özgür Masur

Ahu Yağtu bu bölümde kıyafet odasından, çalışma odasına kadar kendine has detaylara sahip yaşam alanında ünlü modacı Özgür Masur ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yaşam Yayın Tarihi: 18.12.2020 Süresi: 27 dk
10lBerrin GüngenciHEMEN İZLE Ahu Yağtu, başarılı ve zevkli iç mimar Berrin Güngenci’ye konuk oluyor. Güngenci'nin sade ve aydınlık görünümüyle, huzur veren evinde keyifli bir sohbet sizleri bekliyor.
9lÖzlem AvcıoğluHEMEN İZLE Ahu Yağtu, bu bölümde gezgin Özlem Avcıoğlu’na konuk oluyor. Evinin mimarisini kendi zevkine göre düzenleyen Avcıoğlu’nun, seyahatlerinden aldığı objeler dikkat çekiyor.
8lAyşe TolgaHEMEN İZLE Ahu Yağtu bu bölümde sevilen oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga’ya konuk oluyor. Modern ve klasiğin harmanıyla dekore ettiği evinde keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz.
7lBerkay ŞahinHEMEN İZLE Ahu Yağtu'nun bu haftaki konuğu ünlü müzisyen Berkay Şahin. Evini tamamen rahatlığı ve şıklığı ön planda tutarak dekore eden Berkay, vaktinin çoğunu evde geçiriyor.
6lMahmut AnlarHEMEN İZLE Ünlü Mimar Mahmut Anlar, modern bir üslupla ve titizlikle dekore ettiği evinde, Ahu Yağtu ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor...
5lEnis ArıkanHEMEN İZLE Ünlü oyuncu Enis Arıkan, kendine keyifli ve huzurlu bir yaşam alanı yarattığı, renkli evinin kapılarını Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller için açıyor.
4lZeynep ÜnerHEMEN İZLE Moda dünyasının önde gelen isimlerinden Zeynep Üner,ağaçlar ve orman içerisinde bir yaşam alanı yarattığı evinin kapılarını Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller için açıyor.
3lSedef İybarHEMEN İZLE Şef Sedef İybar, klasik ve nostaljik dokunuşlarla tasarladığı evinin kapılarını Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller için açıyor.
2lÖzgür MasurHEMEN İZLE Ahu Yağtu bu bölümde kıyafet odasından, çalışma odasına kadar kendine has detaylara sahip yaşam alanında ünlü modacı Özgür Masur ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.
1lEliff Karadayı HEMEN İZLE Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller'in ilk bölümünde ünlü ressam Eliff Karadayı'nın eski bir fabrikadan dönüştürdüğü 3 katlı muhteşem evine konuk oluyoruz.