Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lAile Şirketi 13. BölümHEMEN İZLE Hande kararını verdikten sonra, bunu şirkettekilere bildirmek için toplantı yapar ve herkese tek tek düşünceleri sorulur. O gün Aile Şirketinde ya “sona” gelinmiştir ya da “yeni başlangıçlara” yelken açılmıştır.
12lAile Şirketi 12. BölümHEMEN İZLE Bu durum şirkettekilerde büyük bir stres yaratır ama Berkun bey hiç düşünüldüğü gibi sert bir adam değildir.
11lAile Şirketi 11. BölümHEMEN İZLE Harun kendilerini affettirmek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyler. Harun’un planı ise bambaşkadır. En başından beri her şeyin farkındadır.
10lAile Şirketi 10. BölümHEMEN İZLE Burak, Elif’e dair ufak bir araştırma yapınca gerçekler ortaya çıkar ancak müdahale etmek için artık çok geçtir.
9lAile Şirketi 9. BölümHEMEN İZLE Şenol ve Harun “kimseye çaktırmadan” altına ulaşmaya çalışır.
8lAile Şirketi 8. BölümHEMEN İZLE Yeni gelen kız herkesle çok iyi anlaşırken, Bade ise hiç hoşlanmaz. Türlü oyunlarla Harun’un aklına giren Bade, Harun’un Baki zaafını da kullanarak son vuruşunu yapar.
7lAile Şirketi 7. BölümHEMEN İZLE Baybay tur, HAİ Tur’un müşteri bilgilerine nasıl ulaşmaktadır? Yoksa ofiste bir köstebek mi vardır? Harun için bu cevaplanması gereken bir sorudur.
6lAile Şirketi 6. BölümHEMEN İZLE Yılbaşı ağacından yemeğine, yemeğinden vereceği hediyelere kadar gerekli tüm hazırlıkları yapmıştır. Ancak Harun’un hesaba katmadığı ufak bir ayrıntı tüm planları alt üst eder.
5lAile Şirketi 5. BölümHEMEN İZLE Bade'nin İngiltere’ye yanına gittiği Tunç ofise gelir. Harun dışında herkes Tunç’u çok sevmiştir. Harun bu durumu kaldıramaz ve Harun’un “bambaşka bir” yönü ortaya çıkar.
4lAile Şirketi 4. BölümHEMEN İZLE Harun ise zor durumda olan Baki’ye yardım etmek için elinden ne geliyorsa yapar.
3lAile Şirketi 3. BölümHEMEN İZLE O gün ofiste son iş günüdür. Şenol’a hoşça kal partisi yapılır ancak parti Şenol adına pek de güzel bitmez.
2lAile Şirketi 2. BölümHEMEN İZLE Harun ise şirketi kurtarmak için “kendini” ortaya atar.
1lAile Şirketi 1.BölümHEMEN İZLE Ancak Bade’nin ofise girişi ile birlikte Harun’un tüm dengesi alt üst olur. Bade, Harun’un zayıf noktalarına oynayarak durumu tekrar lehine çevirir.
13lAile Şirketi 13.BölümHEMEN İZLE Harun bu noktada en büyük kozunu kullanmak için harekete geçecektir.
12lAile Şirketi 12.BölümHEMEN İZLE Harun bu karar karşısında yıkılır ve planlar yapmaya başlar.
11lAile Şirketi 11.BölümHEMEN İZLE Harun problemleri yine kendi yöntemleriyle çözmeye çalışacaktır.
10lAile Şirketi 10.BölümHEMEN İZLE Harun ise Burak'ın bu hamlesiyle başa çıkmaya çalışır.
9lAile Şirketi 9.BölümHEMEN İZLE Hai Tur'da zam dönemi gelmiştir. Harun,Hande'ye bu konuyla özellikle kendisinin ilgilenmek istediğini söyler ve zam konusunda herkesi ikna edecek planlarını ortaya koyar.
8lAile Şirketi 8.BölümHEMEN İZLE Bade'nin canı oldukça sıkkındır. Harun Bade'nin moralini düzeltmek için planlar yapar. Bu bahaneyle hislerini belli etmeye çalışan Harun pek amacına ulaşamaz.
7lAile Şirketi 7. BölümHEMEN İZLE Harun ise muhteşem planları ile Harun Boz’un kim olduğunu herkese göstermek için kolları sıvar.
6lAile Şirketi 6. BölümHEMEN İZLE Harun kendi işini gücünü bırakıp Defne’ye sıcak satış tekniklerini öğreteceğini söyler ve ona Harun Boz taktikleri vermek için kolları sıvar.
5lAile Şirketi 5. BölümHEMEN İZLE Baki Selen’i beğenince Harun kendinden emin şekilde bu duruma yardımcı olmak ister fakat Harun işin içine girince olaylar hiç beklenmedik noktaya gelecektir.
4lAile Şirketi 4. BölümHEMEN İZLE Harun şirket içi böyle bir uygulamayı görünce ofiste kendince herkesi birlik beraberlik içerisinde tutmaya çalışacaktır.
3lAile Şirketi 3. BölümHEMEN İZLE Tüm bu fikirler Harun’un başının altından çıkmıştır ve göndermeye karar verilen ülkeyi duyunca Harun yine küçük numaralara başvuracaktır.
2lAile Şirketi 2. BölümHEMEN İZLE Bunu duyan Harun hemen sosyal medya görevi için muhteşem fikirleriyle ortaya çıkar. Harun’un Bade’nin işine burnunu sokması neticesinde olaylar oldukça karışacaktır.
1lAile Şirketi 1. BölümHEMEN İZLE Harun kendisine verilen bu görevi başarmak için elinden geleni yapacaktır ve gün sonunda kendine göre dahiyane bir fikir bulacaktır.