Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lDalmaçya KıyılarıHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; Balkanların en güzel sahil şeritlerinden biri olan Dalmaçya kıyıları ve Split.
9lAntik AtinaHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; medeniyetin doğduğu kentlerden biri olan Atina. Atina'nın antik tarihinin izlerini sürüyoruz.
8lTarihi DubrovnikHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; ticaretin şekillendirdiği tarihi ile Hırvatistan'ın en önemli kıyı kentlerinden biri Dubrovnik.
7lİstanbul'dan Atina'yaHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota, İstanbul'dan Atina'ya sahil yolundan keşif yolculuğu; Edirne, Dedeağaç, Kavala, Olimpos Dağı ve Atina...
6lBulgaristan'ın Kızıl SahilleriHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; Bulgaristan. Doğa harikası ve eğlence dolu karadeniz kıyılarının Burgaz ve Varna şehirleri ekranlarda.
5lBalkanlar'ın Aşk Şarkıları: SevdalinkaHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; 500 yıllık geçmişiyle bize Balkan coğrafyasındaki unutulmuş eski aşkları anlatan sevdah müziği Sevdalinka.
4lAvrupa'da Kalan Son Sancak: Novi PazarHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz.Bu kez rota; zengin tarihi ve kültürel mirasa sahip,Osmanlı'nın Avrupa'da kalan son sancağı sancak bölgesi ve Novi Pazar.
3lBosna-Hersek'in Doğa Harikası: Neretva NehriHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; Bosna-Hersek'in doğa harikası ve onun çevresindeki kültürel mirası ile Neretva nehri...
2lBelgrad'ın Garip MimarisiHEMEN İZLE Balkanlar'ı katman katman çözmeye devam ediyoruz. Bu kez rota; eski Yugoslavya'nın armağanı, sosyalist dönem beton, brütalist mimarisi ile Belgrad...
1lSaraybosna'nın Ruhu: BaşçarşıHEMEN İZLE Balkan coğrafyasındaki ilk rotamız; Saraybosna'nın ruhu, simgesi, 500 yıllık geçmişiyle her köşe başından tarihin göz kırptığı çarşısı, Başçarşı...