Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lErciyes'te Fırın Ağzı HEMEN İZLE Murat Pala, bu bölümde meşhur Kayseri mantısının ve pastırmasının sırlarını öğreniyor, ardından Erciyes Dağı'nda karlar üstünde Kayseri lezzeti fırın ağzı yapıyor.
12lBeyşehir Gölü'nde TiritHEMEN İZLE Murat Pala, Konya'nın meşhur lezzetleri etli ekmek ve fırın kebabının sırlarını öğrendiği bir gastronomi yolculuğuna çıkıyor ve Beyşehir gölünde Konya tridi yapıyor.
11lFrig Vadisi’nde Sucuk GömmeHEMEN İZLE Murat Pala, Afyonkarahisar'da gastronomi yolculuğuna çıkıyor. İlk olarak meşhur Afyon lokumunun lezzet sırlarını öğreniyor, ardından Frig Vadisi'nde sucuk gömme yapıyor.
10lAmasya Kalesi’nde Etli BamyaHEMEN İZLE Önce yöresel toyga çorbası ve keşkeğin tadına bakıyor, ardından Amasya Kalesi'nde etli bamya yapıyor.
9lBeypazarı: Kız Tepesi’nde GüveçHEMEN İZLE Murat Pala,Beypazarı'nda gastronomik bir yolculuğa çıkıyor.İlk olarak Beypazarı havucunun hasadına katılıyor ve ardından Nallıhan Kız Tepesi'nde Beypazarı güveci yapıyor.
8lSamsun: Karadeniz’de Balık AvıHEMEN İZLE Meşhur Bafra pidesinin tadına bakıyor, ardından Karadeniz'in hırçın dalgalarında balık avına çıkıp, mangalda balık yapıyor.
7lEskişehir'de Gondolda Balaban KöfteHEMEN İZLE Kış aylarının vazgeçilmez içeceği Boza’nın tadına bakıp, ardından Porsuk Çayı'nda gondolda meşhur Balaban köfte yapıyor.
6lSinop İnceburun’da MamalikaHEMEN İZLE Lezzeti dillere destan Sinop mantısı ve Nokul'un tadına bakıyor ve Türkiye'nin en kuzey ucu İnceburun'da mamalika yapıyor.
5lHorma Kanyonu’nda Kara Çorba HEMEN İZLE Murat Pala, Türkiye'nin cennet köşelerinden Kastamonu'da; tarihi İzbeli çiftliğini ziyaret ediyor ve ardından Horma kanyonun doğal güzelliği eşliğinde kara çorba yapıyor.
4lTokat: Tarihi Şıngırla KebapHEMEN İZLE Murat Pala, bu bölümde Tokat'ta; topladığı narince yapraklarıyla bakla sarma ve son olarak Karakaya kuzusuyla Akbelen Şelalesi kıyısında leziz bir kebap yapıyor.
3lBursa: Adem Amca ile Teknede BalıkHEMEN İZLE Cumalıkızık'ta böğürtlen hasadına çıkıp, tarihi süt helvasını tadıyor ve Gölyazı'da Adem Amca ile Yaren'in konuğu oluyor.
2lKapadokya: Balonda Yemek KeyfiHEMEN İZLE Murat Pala, Kapadokya'da gastronomik bir yolculuğa çıkıyor ve yörenin lezzetlerini büyülü bir manzara eşliğinde balonda yapıp, tadıyor.
1lDenizli : Paraşütte Çağla Dövmesi HEMEN İZLE Murat Pala, Denizli'de gastronomik bir yolculuğa çıkıp, çağla dövmesinin tarifini öğreniyor ve Ege'nin bu güzel kentinin lezzetlerini yamaç paraşütünde tadıyor.