Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

6lMalatyaHEMEN İZLE İşte Malatya’nın kunduru buğdayı da bunlardan bir tanesi. Bu bölümümüzde tarladan sofraya kunduru buğdayının izini sürüyoruz.
5lKarsHEMEN İZLE Bölgede çok önemli bir besin maddesi olmasına rağmen yıllarca unutulmuş olan kavılcayı tekrar gün yüzüne çıkartıp iade-i itibarını sağlayan İlhan Koçulu ile buluşuyoruz.
4lLviv-UkraynaHEMEN İZLE Haydi hep birlikte gelenekselden, moderne Lviv’in pastaneleri ve patiseri ürünleri arasında lezzetli bir tura çıkalım.
3lİtalyaHEMEN İZLE Bölgede aynı zamanda Avrupa’nın en eski ve geleneksel ekmeklerinden biri sayılan Altamura ekmeği de üretilmekte. Lecce’nin ünlü tatlılarında Focaccia’ya, İtalya’nın bu özel bölgesinde gelin hep birlikte lezzetli bir tura çıkalım…
2lKastamonuHEMEN İZLE İlk olarak doğadan toplanan yabani siyez ve yabani gernik, doğal seçilimle insanların tarımını yaptığı formlarına evrimleşmiştir. Biz de bu bölümümüzde siyezin memleketi Kastamonu’ya gidiyoruz.
1lDiyarbakırHEMEN İZLE Uzun yıllar unutulan Sorgül buğdayını gün yüzüne çıkarıp Mardin ve Diyarbakir bölgesinde tekrar canlanmasını sağlayan Ebru Baybara Demir ile buluşmak üzere hadi gelin hep birlikte Diyarbakır’a gidelim.