Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Olympos

Megayatların şefi olarak tanıdığımız Deniz Kurt Görsev pusulasını bu bölümde Olympos Antik Kentine çeviriyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yemek Yayın Tarihi: 26.08.2022 Süresi: 24 dk
13lKekovaHEMEN İZLE Antik kentlerin içinden geçerek tarihe doyduktan sonra karnımızı doyurmak için kıyıda ahtapot pişiriyoruz.
12lKuşadasıHEMEN İZLE Pazarda alışveriş ile başlayan günümüz, mutfakta turna balığı pişirerek devam ediyor.
11lSakız 2HEMEN İZLE Geleneksel makarna ve adanın en yaygın yetiştirilen hayvanı olan keçi etini yerel aşçılarla sohbet ederek pişiriyoruz.
10lMersinHEMEN İZLE Tarihi kentlerden günümüze uzanan yolculuğun sonunda halili balığını tadıyoruz.
9lGedizHEMEN İZLE Farklı kuş türleri ve delta hakkında bilgi aldıktan sonra Ege’de Orhan kaptan ile bir balık avına misafir oluyoruz. Yakalanan barbunlardan Deniz Kurt Görsev deniz kıyısında farklı bir tarif yapıyor.
8lUrlaHEMEN İZLE İtalya’da birlikte okuyan Deniz Kurt Görsev ve Osman Serdaroğlu hem İtalya deneyimlerini anıyor hem de mutfakta taptaze bir makarna yapıyor.
7lKosHEMEN İZLE Türkiye kıyılarına en yakın adalardan biri olan Kos Adasında önce Hipokrat’ın izini sürüyor sonra yerel lezzetleri keşfediyoruz.
6lKaşHEMEN İZLE Antalyalı şef Tuncay Gülcü ile keyifli bir sohbet eşliğinde yerel ürünlerin evrensel tabaklara dönüşümüne şahit oluyoruz.
5lÇeşmeHEMEN İZLE Keyifli bir mezat sonunda alınanları pişirmek Ahmet’e tatmak ise Deniz’e kalıyor.
4lSilifke - NarlıkuyuHEMEN İZLE Doğu Akdeniz sularının bu lezzetli ürününü hem lokal bir tarif hem de Deniz Kurt Görsev’in farklı tarifiyle izleyeceğiz.
3lSakızHEMEN İZLE Dünya’nın en büyük sakız üreticisi olan bu adanın müzesinde Sakız’ın tüm hikayesini öğrendikten sonra geleneksel mutfağa ve sakızlı tariflere göz atıyoruz.
2lAdanaHEMEN İZLE Kebap ve ciğerle başlayan yolculuk bottarga ile yapılan leziz bir tarife uzanıyor.
1lOlymposHEMEN İZLE Antalya’nın batısında eski bir Likya yerleşimi olan Olympos’ta Fransız şef Laurent Capdeville ile bahçeden topladığı Antalya narenciyeleriyle harika bir balık pişiriyor.