Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lSuuçtu Şelalesi - BursaHEMEN İZLE Kızılsakal’ın kamp sofrasını süsleyen tariflerse kremalı limonlu tavuk, kestaneli iç pilav, Kemalpaşa tatlısı.
9lSadağı Kanyonu - BursaHEMEN İZLE Kanyonun deriliklerine doğru kartal yuvalarının gölgesinde bir yürüyüşe çıkan Kızılsakal’ın seçtiği lezzetler güveçte İnegöl köfte, Mihaliç peynirli salata, armutlu süt helvası.
8lSülüklü Göl - BoluHEMEN İZLE Maceracı Şef Eren Kaşıkçı, bu bölümde mutfağını Osmanlı Sarayı’na çok değerli aşçılar kazandırmış Bolu’ya taşıyor.
7lTopuk Yaylası - DüzceHEMEN İZLE Kızılsakal kampını sisler diyarına, Topuk Yaylası’na atıyor. Kampını yayladaki göletin kenarına kuran Kaşıkçı’nın sofrasını süsleyen lezzetler Çerkez tavuğu, otlu kaygana ve kabak tatlısı.
6lPoyrazlar - SakaryaHEMEN İZLE Kızılsakal’ın bu bölümdeki durağı Sakarya’nın kuşlarıyla ünlü saklı köşesi Poyrazlar Gölü. Şefin menüsündeki lezzetlerse soğan çorbası, közde kuzu kol, sebzeli bulgur pilavı ve narlı ayran.
5lİğneada - KırklareliHEMEN İZLE Ülkemizin sayılı güzelliklerinden Longoz Ormanlarını keşfe çıkan Kızılsakal, kampını Mert Gölü’nün kenarına kuruyor. Şefin menüsündeki lezzetlerse meşhur İğneada kalkanı, yeşil salata ve fırında patates.
4lUçmakdere - TekirdağHEMEN İZLE 300 yıllık çınar ağaçlarının gölgesinde kampını kuran Kızılsakal’ın sofrasındaki lezzetler Elbasan tava, kuskus ve ayran.
3lİnönü Yaylası - KocaeliHEMEN İZLE Yaylanın tam ortasına yerleşen şef, köpek eğitmeni dostu Mesut Akkaya’yı ağırlarken masasını süsleyen lezzetler kuzulu yaprak sarma ve narlı ayva tatlısı.
2lDüden Gölü - Tokat ErbaaHEMEN İZLE Erbaa’da yeşilin her tonunu barındıran Düden Gölü’nün kıyısına kamp atan Kaşıkçı ve Pala, sofralarını yerel lezzetler Tokat kebabı ve bat ile taçlandırıyor.
1lUyuz Pınarı - Tokat ZileHEMEN İZLE Zile yaylalarına kuş bakışı bir manzara eşliğinde ateşini Uyuz Pınarı’nda yakan Kaşıkçı çiftinin hazırladığı kamp lezzetleri Erişte Lazanyası ve Mercimek Salatası.
10lGökçeada 2HEMEN İZLE Bu bölümde mutfağını adanın iç kesimlerinden benzersiz manzaralı sahiline taşıyan Kaşıkçı'nın hazırladığı özel Gökçeada lezzetleri kılıç balıklı ahtapot kapama ve ahudutlu limonata.
9lGökçeada 1HEMEN İZLE Mutfağını adanın derinliklerinde zeytin bahçelerinin arasına kuran Kaşıkçı’nın hazırladığı Ege lezzetleri oğlak dolması ve acı biber reçelli muhallebi.
8lKocaeli / Serindere KanyonuHEMEN İZLE Kanyon manzaralı mutfağına yakışan bir menü hazırlayan Kaşıkçı’nın seçtiği lezzetler közde dana kaburga, sebzeli arpa şehriye ve karpuzlu semizotu salatası.
7lBelgrad / KirazlıbentHEMEN İZLE Kamp kuzinesiyle harikalar yaratan Kaşıkçı’nın açık hava mutfağından çıkan lezzetler eli belinde pizza ve reyhanlı ayran.
6lKaraburun HEMEN İZLE Dalga sesleri eşliğinde ateşini yakan Kaşıkçı’nın sofrasının yıldızları karidesli taze makarna ve deniz levreği.
5lBozhane KöyüHEMEN İZLE Huzur dolu göl manzarasına karşı iskele kenarında kampını kuran Kaşıkçı’nın hazırladığı damak çatlatan lezzet erikli dana sarma.
4lBallıkayalar KanyonuHEMEN İZLE Ballıkayalar Kanyonu’nun benzersiz örtüsü eşliğinde ateşini yakan Kaşıkçı’nın özel tarifi, mevsim meyveleriyle harmanladığı köy tavuğu.
3lAydos TepesiHEMEN İZLE Anadolu Yakası’nın zengin yeşil örtüsünün tadını çıkaran Kaşıkçı’nın menüsünü taçlandırdığı lezzet, Kars’ın simge yemeği kaz.
2lEsenceli KöyüHEMEN İZLE Mavi ile yeşilin buluştuğu, huzurun tam ortasındaki köyde kampını kuran Kaşıkçı, eşsiz göl manzarasına karşı hazırladığı yemeklerle sizleri lezzet dolu bir yolculuğa çıkacak.
1lBelgrad OrmanlarıHEMEN İZLE Kaşıkçı, yeşilin onlarca farklı tonu eşliğindeki açık hava mutfağında birbirinden lezzetli tarifler hazırlıyor.