Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Belgrad / Kirazlıbent

Şef Eren Kaşıkçı kampını bu bölümde yeşilin tam kalbine Belgrad Ormanı’nın derinliklerindeki Kirazlıbent’e kuruyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Doğa Yayın Tarihi: 15.07.2022 Süresi: 33 dk
3lİnönü Yaylası - KocaeliHEMEN İZLE Yaylanın tam ortasına yerleşen şef, köpek eğitmeni dostu Mesut Akkaya’yı ağırlarken masasını süsleyen lezzetler kuzulu yaprak sarma ve narlı ayva tatlısı.
2lDüden Gölü - Tokat ErbaaHEMEN İZLE Erbaa’da yeşilin her tonunu barındıran Düden Gölü’nün kıyısına kamp atan Kaşıkçı ve Pala, sofralarını yerel lezzetler Tokat kebabı ve bat ile taçlandırıyor.
1lUyuz Pınarı - Tokat ZileHEMEN İZLE Zile yaylalarına kuş bakışı bir manzara eşliğinde ateşini Uyuz Pınarı’nda yakan Kaşıkçı çiftinin hazırladığı kamp lezzetleri Erişte Lazanyası ve Mercimek Salatası.
10lGökçeada 2HEMEN İZLE Bu bölümde mutfağını adanın iç kesimlerinden benzersiz manzaralı sahiline taşıyan Kaşıkçı'nın hazırladığı özel Gökçeada lezzetleri kılıç balıklı ahtapot kapama ve ahudutlu limonata.
9lGökçeada 1HEMEN İZLE Mutfağını adanın derinliklerinde zeytin bahçelerinin arasına kuran Kaşıkçı’nın hazırladığı Ege lezzetleri oğlak dolması ve acı biber reçelli muhallebi.
8lKocaeli / Serindere KanyonuHEMEN İZLE Kanyon manzaralı mutfağına yakışan bir menü hazırlayan Kaşıkçı’nın seçtiği lezzetler közde dana kaburga, sebzeli arpa şehriye ve karpuzlu semizotu salatası.
7lBelgrad / KirazlıbentHEMEN İZLE Kamp kuzinesiyle harikalar yaratan Kaşıkçı’nın açık hava mutfağından çıkan lezzetler eli belinde pizza ve reyhanlı ayran.
6lKaraburun HEMEN İZLE Dalga sesleri eşliğinde ateşini yakan Kaşıkçı’nın sofrasının yıldızları karidesli taze makarna ve deniz levreği.
5lBozhane KöyüHEMEN İZLE Huzur dolu göl manzarasına karşı iskele kenarında kampını kuran Kaşıkçı’nın hazırladığı damak çatlatan lezzet erikli dana sarma.
4lBallıkayalar KanyonuHEMEN İZLE Ballıkayalar Kanyonu’nun benzersiz örtüsü eşliğinde ateşini yakan Kaşıkçı’nın özel tarifi, mevsim meyveleriyle harmanladığı köy tavuğu.
3lAydos TepesiHEMEN İZLE Anadolu Yakası’nın zengin yeşil örtüsünün tadını çıkaran Kaşıkçı’nın menüsünü taçlandırdığı lezzet, Kars’ın simge yemeği kaz.
2lEsenceli KöyüHEMEN İZLE Mavi ile yeşilin buluştuğu, huzurun tam ortasındaki köyde kampını kuran Kaşıkçı, eşsiz göl manzarasına karşı hazırladığı yemeklerle sizleri lezzet dolu bir yolculuğa çıkacak.
1lBelgrad OrmanlarıHEMEN İZLE Kaşıkçı, yeşilin onlarca farklı tonu eşliğindeki açık hava mutfağında birbirinden lezzetli tarifler hazırlıyor.