Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Serkan Keskin

Edhem Dirvana, Serkan Keskin’le birlikte mağara dalışı yapıyolar ardından çanak koyuna yanaşıp yemek yapıyorlar.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yaşam Yayın Tarihi: 21.04.2023 Süresi: 22 dk
12lUmut KurtHEMEN İZLE Edhem Dirvana’nın babasından yadigar kalan tekneleriyle denize açılıyorlar. Ardından mutfağa girip yemek pişiriyolar.
11lRami NarinHEMEN İZLE Ardından Türkbükü’nde bir restoranda yemek yiyip, sohbet ediyorlar.
10lBurak YamantürkHEMEN İZLE Ardından teknede yemek yapıp sohbetlerine devam ediyorlar.
9lYiğit KirazcıHEMEN İZLE Oyuna Umut Kurt ve Anıl Altan da dahil oluyor.
8lAyça ErturanHEMEN İZLE Tersane işletmecisi, Kürşat Çakıroğlu tersanedeki gemilerin nereden, nasıl geldiğini, Bozburun guletlerinin hikayelerini dinliyorlar, tersaneleri ve atölyeleri geziyorlar.
7lSerkay TütüncüHEMEN İZLE Ardından yat dizaynı yapan Tanju Kalaycıoğluyla buluşup, yat tasarımcılığının Türkiye ve dünyada nerelere geldiğini konuşuyorlar.
6lRuhi SarıHEMEN İZLE Ardından Oya Üçbaşaran’la buluşup Bozburun’un en meşhur dondurmacısına gidiyorlar. Finalde de Denizcilik Meslek Lisesi öğrencileriyle buluşup aldıkları eğitimi anlatıyorlar.
5lAnıl Berk BakiHEMEN İZLE Ardından dalış eğitmeni Kenan Doğan’la birlikte dalış ve deniz hakkında sohbet ediyorlar. Aslı İnandık ve Ahad Kazmaz ile aynı bölümde yelkene çıkıyorlar.
4lMurat DalkılıçHEMEN İZLE Edhem Dirvana, şarkıcı ve oyuncu Murat Dalkılıç’la birlikte Bodrum yelken yarışlarına katılıyor.
3lBülent ŞakrakHEMEN İZLE Deniz Biyoloğu, Akademisyen Mert Gökalp balıklarla ve deniz yaşamıyla ilgili bilgiler veriyor.
2lSerkan KeskinHEMEN İZLE Edhem Dirvana, Serkan Keskin’le birlikte mağara dalışı yapıyolar ardından çanak koyuna yanaşıp yemek yapıyorlar.
1lBurcu BiricikHEMEN İZLE Ardından Tanem Sivarla birlikte Burcu Biricik ve Emre Yetkin’i yüzen evlerinde ziyaret ediyorlar.