Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Bosna-Hersek

Rotamız Bosna-Hersek...
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 05.09.2023 Süresi: 33 dk
10lBodrumHEMEN İZLE Usta ikili Bodrum Kalesi'ni ve Sualtı Arkeolojisi Müzesi'ni geziyor.
9lAntalyaHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, Türkiye'nin yaz turizm merkezi Antalya'nın karla kaplı zirveleri ve tarihi Kaleiçi semtini keşfetmenin keyfini çıkartıyor.
8lKapadokyaHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, bembeyaz karlarla bezenmiş Kapadokya'yı keşfetmenin keyfini çıkartıyor.
7lAntakyaHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, tarihi, gastronomisi, kültürü ile medeniyetlerin buluştuğu kent Antakya'yı keşfe çıkıyor.
6lŞanlıurfaHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, Şanlıurfa'da tarihin değiştiği yer olan Göbeklitepe'yi ve Karahantepe'yi ziyaret ediyor, 12 bin yıl öncesine gidiyor.
5lKuşadasıHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, Türkiye'nin popüler yaz tatili bölgesi Kuşadası'nı kışın keşfetmenin keyfini çıkarıyor.
4lMardinHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, Mardin'in ve Mezopotamya Ovası'nın tarihini, doğal güzelliklerini, yerel lezzetlerini ve dünden bugüne zanaatını ekrana getiriyor.
3lAdanaHEMEN İZLE Usta ikili Erkan Can ve Güven Kıraç, bu bölümde Adana'da lezzet dolu bir yolculuğa çıkıyor.
2lŞirince EfesHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, Şirince'nin ve Efes Antik Kenti'nin tarihini ve doğal güzelliklerini ekrana getirirken, onlara bu bölümde Hayko Cepkin eşlik ediyor.
1lOlimposHEMEN İZLE Erkan Can ve Güven Kıraç, bu bölümde Olimpos'un ve Çıralı'nın tarihini ve doğal güzelliklerini kendilerine has eğlenceli tarzlarıyla ekrana getiriyor.
9lFloransaHEMEN İZLE Mimari yapılarıyla, müzeleriyle, Michelangelo meydanıyla Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
8lRomaHEMEN İZLE Vatikanıyla, Kolezyumuyla, Aşk Çeşmesiyle Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
7lBudapeşteHEMEN İZLE Tuna nehrinin iki yakasını birleştiren köprüleri, mimarisi, tarihiyle, Buda ve Peşte Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
6lBosna-HersekHEMEN İZLE Başçarşısı, nehirleri, köprüleri, şahane lezzetleri ve sevdalinkalarıyla Saraybosna ve Mostar Erkan Can ve Güven Kıraç ile ekranlara geliyor.
5lLizbonHEMEN İZLE 7 tepesi, dar sokakları, müthiş lezzetleri ve otantik fadosuyla Lizbon Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
4lBraga ve PortoHEMEN İZLE Ruhani kent Braga’nın katedralleri ve Porto’nun keyifli sokakları Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
3lPortoHEMEN İZLE Okyanusu, nehri, çinileri, şahane lezzetleri ve fadosuyla Porto Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
2lSelanikHEMEN İZLE Kordonu, kaleyi, meydanlarını ve elbette Atatürk’ün evini gezdik. Bol sirtakili eğlencesi ile Selanik Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.
1lKavalaHEMEN İZLE Sahili, kalesi, Mehmet Ali Paşası, kurabiyesi ve elbette şahane lezzetleri ile Kavala Güven Kıraç ve Erkan Can ile ekranlara geliyor.