Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lNehir Denize Kavuşursa HEMEN İZLE Acarlar Longozu'nda dokuya zarar vermeden büyülü bir gezintiye çıkan çiftimiz, nihayet 824 km uzunluğundaki Sakarya Nehri'nin denizle kucaklaştığı Karasu'ya varıyorlar.
9lBir Nehrin Harikası - Acarlar LongozuHEMEN İZLE Su yatağı boyunca gördükleri balıkçı ve çiftçilerle sohbet eden çiftimiz,Türkiye'nin tek parça halindeki en büyük subasar ormanı olan Acarlar Longozu'na doğru ilerliyor.
8lNehirle Güzelleşen Topraklar - AdatepeHEMEN İZLE Sıklıkla duydukları cümle ise ''nehir kirlendi, balık azaldı.''
7lNehrin Şahitliği - GeçitliHEMEN İZLE Nehrin elverdiği uygun bir noktada, Bilecik Geçitli yakınlarında sudan çıkan Gökalp ve Gökçen köy meydanına ufak bir traktör yolculuğuyla ulaşıp köylülerle sohbet ediyor.
6lNehrin Beslediği Topraklar - SarıcakayaHEMEN İZLE Sarıcakaya'da karaya çıkan çiftimiz,konaklayacakları tesisi ararken ''su dolabı zanaatı''nın son temsilcisi Fehmi Ulu ile karşılaşıyor ve bu zanaatın hikayesini dinliyor.
5lBir Nehrin Zaferi - GordionHEMEN İZLE Beylikköprü'den Gordion'a doğru kanolarıyla yol alan Gökalp ve Gökçen'e,Sakarya Savaşı'nın nehrin izlerine dair aktardığı bilgilerle Emekli Albay Kadim Koç eşlik ediyor.
4lBir Nehrin Hatırası - BeylikköprüHEMEN İZLE Ve elim bir tren kazasının gerçekleştiği Beylikköprü Tren Anıtı'nı ziyaret ediyor.
3lNehre İnsan Eli Değerse - Çakmak KöyüHEMEN İZLE Ve Eski Sakarya kolunu seçiyorlar.
2lBir Nehrin Yükselişi - BalıkdamıHEMEN İZLE Sakarya Nehri'nin doğduğu yer olan Eskişehir Sakaryabaşı'ndan ayrılan Gökalp ve Gökçen, kano yolculuklarına bir kuş cenneti olan Sivrihisar Balıkdamı'nda devam ediyor.
1lBir Nehrin Doğuşu - SakaryabaşıHEMEN İZLE Sakarya Nehri'ni başlangıcından, Karadeniz'e ulaştığı noktaya kadar kano yolculuğuyla takip ettiğimiz serinin ilk bölümü nehrin başlangıç noktası, Eskişehir Sakaryabaşı.