Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Bebek

Bedia Ceylan Güzelce, bu bölümde İstanbul'un en güzel kıyı semtlerinden biri olan Bebek'i bir turist gibi geziyor ve iskele etrafındaki yaşamı keşfe çıkıyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 14.03.2022 Süresi: 27 dk
13lBeşiktaşHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, son bölümde eğlenceli ve hiç uyumayan bir semt olan Beşiktaş'ı, iskelesinden başlayarak keşfe çıkıyor.
12lModaHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, bu bölümde İstanbul'un imza yapılarından bir tanesi olan Moda İskelesi'ni ve onun etrafında şekillenen semti keşfe çıkıyor.
11lBebekHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, bu bölümde İstanbul'un en güzel kıyı semtlerinden biri olan Bebek'i bir turist gibi geziyor ve iskele etrafındaki yaşamı keşfe çıkıyor.
10lSarıyerHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, martılarla balıkların dans ettiği, İstanbul'un uzak ucu Sarıyer'de semtin ara sokaklarına uzanıyor ve buradaki yaşama daha yakından bakıyor.
9lBeykozHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, İstanbul'un balıkçı köylerinden biri olan Beykoz'a misafir oluyor, Orhan Veli'nin evinden, benzersiz tarihi yapılarına kadar semte yakından bakıyor.
8lKandilliHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, ismi şarkılara ve şiirlere konu olmuş Kandilli iskelesinden başlayan yolculuğunu semte taşıyor.
7lKuzguncukHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, tarihi dokusunu korumuş enfes yapılarıyla ve renk renk kapılarıyla Kuzguncuk'u ekrana getiriyor.
6lOrtaköyHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, sokak lezzetleri, denizle iç içe yaşamı ve turistik özellikleriyle Ortaköy İskelesi'ni ve etrafındaki yaşamı anlatıyor.
5lKaraköyHEMEN İZLE Bedia Ceylan Güzelce, kafeleri, dükkanları ve sürekli yenilenen çehresi ile Karaköy'ü ve etrafındaki yaşamı, Galata Kulesi'ne uzanarak anlatıyor.
4lEminönüHEMEN İZLE Suyun karaya sayısız iskeleden kavuştuğu bir yer olan Eminönü iskelesinin dünü, bugünü, tarihi dokusu, kalabalığı ve telaşı ekrana geliyor.
3lÜsküdarHEMEN İZLE İstanbul'da deniz trafiğinin en yoğun olduğu yerlerden biri olan Üsküdar iskelesinin dünü, bugünü, tarihi ve onun etrafında şekillenen yaşam adım adım ekrana geliyor.
2lBüyükadaHEMEN İZLE Büyükada'nın sadece boğaza değil,dünyaya da açılan kapısı iskeledir.Bir iskele yerleşimi olan Büyükada'nın bugünü,tarihi,insanı,gelenekleri ve hikayeleri ekrana geliyor.
1lKadıköyHEMEN İZLE İstanbul'da deniz trafiğinin en yoğun yerlerden biri olan Kadıköy iskelesinin bugünü, tarihi ve onun etrafında şekillenen yaşam adım adım ekrana geliyor.