Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lŞavşat Karagöl / Hayal EtmekHEMEN İZLE Muhteşem Karadeniz rotasını Artvin Şavşat’ta noktalayan çiftimiz, hep hayalini kurdukları karavan hayatının onlara kattıklarını bizlerle paylaşıyor.
12lCehennem Deresi Kanyonu / MücadeleHEMEN İZLE Artvin Cehennem Deresi kanyonun zirvesine karavanları Mars ile çıkan çiftimiz, buraya ulaşmak için verdikleri mücadele sonrası muhteşem manzaranın tadını çıkarıyor.
11lAyder Yaylası / KoklamakHEMEN İZLE Rize’deki son gününü harika bir doğa yürüyüşü, lokal alışverişler ve Karadeniz mutfağına ayıran çiftimiz tecrübelerini bizlerle paylaşıyor.
10lHuser Yaylası / SessizlikHEMEN İZLE Güne masallar diyarını andıran Elevit köyünde başlayan çiftimiz, doğada olmanın verdiği özgürlük ve huzur için karavanları Mars’a teşekkür ediyor.
9lÇamlıhemşin / Ara VermekHEMEN İZLE Karavanda konaklamaya ara veren çiftimiz, Rize Çamlıhemşin’de çay tarlalarının içinde bir yayla evinde güne uyanıyor.
8lTaşköprü Yaylası / MücadeleHEMEN İZLE Yaylaların ve irili ufaklı derelerin arasından geçerek tarihi bir miras olan Santa Harabeleri’ne ulaşan çiftimiz, muhteşem manzara eşliğinde kahvelerini yudumluyor.
7lSümela Manastırı / Özgür OlmakHEMEN İZLE Evleri Mars'ı yanlarında taşımanın özgürlüğüyle Karadeniz turu yapan çiftimizin yeni rotası büyüleyici yapısıyla Sümela Manastırı.
6lSamsun / Anda KalmakHEMEN İZLE Karadeniz’in orta noktası Samsun’da karavancılara özel olarak yapılmış karavan kamping alanında mola veren çiftimiz,yol üstü lezzet duraklarına uğramayı da ihmal etmiyor.
5lSinop / PaylaşmakHEMEN İZLE Sinop’un gün doğumuyla meşhur Hamsilos Koyu’nda kamp yapan çiftimiz, karavanları Mars’ın elektrik sistemi üzerine teknik detayları manzara eşliğinde bizlerle paylaşıyor.
4lSafranbolu / SaygıHEMEN İZLE Ormanları ve tarihi evleri ile ünlü Safranbolu’da kamp yapan çiftimiz, doğaya saygının karavancılıktaki önemini bizlerle paylaşıyor.
3lAmasra / DönüşümHEMEN İZLE Burçin ve Erdi karavanları Mars ile birlikte olağanüstü doğasıyla meşhur Amasra’yı selamlıyor.
2lYedigöller / DeneyimHEMEN İZLE Karavanın Seyir Defteri’nde güne bu kez eşsiz bir doğaya sahip Yedigöller’de uyanıyoruz.
1lPoyrazlar Gölü / Karar VermekHEMEN İZLE Burçin, Erdi ve karavanları Mars'ın rotası Karadeniz’in ilk durağı Poyrazlar Gölü.