Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Geyikbayırı - Özlem Alakaş

Zorbey Aktuyun'un konuğu başarılı triatlet ve motorsiklet tutkunu Özlem Alakaş. Bakalım Özlem, Geyikbayırı tırmanış bölgesinde bu başarılarına yenisini ekleyebilecek mi?
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 27.03.2024 Süresi: 25 dk
10lAkyarlar - Mert GökalpHEMEN İZLE Türkiye'nin denizlerini ve deniz çeşitliliğini korumaya kendini adayan deniz biyoloğu ve dalgıç Mert Gökalp, Akyarlar tırmanış bölgesinde nasıl bir performans gösterecek?
9lBafa - Şahin ŞahinHEMEN İZLE Zorbey Aktuyun'un bu hafta konuğu ülkemizde Base Jump'ın öncülerinden olan Şahin Şahin. Bakalım Şahin, Bafa Gölü'nde boulder seansında nasıl bir başarı gösterebilecek?
8lGeyve - Mehmet Fatih DağHEMEN İZLE Zorbey Aktuyun'un bu hafta konuğu Mehmet Fatih Dağ.Uzun yıllardır Personal Trainerlık yapmakta olan Mehmet Fatih,bakalım tırmanış sporunda da aynı azmi gösterebilecek mi?
7lBozburun - Edhem DirvanaHEMEN İZLE Türkiye'ye ekstrem yelken sporunu getirip takımını kuran,dünyada başarı elde eden Edhem Dirvana,Bozburun'da Zorbey Aktuyun ile birlikte yepyeni tırmanış rotaları açıyor.
6lGeyikbayırı - Özlem AlakaşHEMEN İZLE Zorbey Aktuyun'un konuğu başarılı triatlet ve motorsiklet tutkunu Özlem Alakaş. Bakalım Özlem, Geyikbayırı tırmanış bölgesinde bu başarılarına yenisini ekleyebilecek mi?
5lKaynaklar - Ateş ÇınarHEMEN İZLE Farklı sınıflarda şampiyonlukları bulunan,4 kez olimpiyatlara katılan yelkenci Ateş Çınar.Bakalım,Buca tırmanışınında karşılaşacağı zorlukların üstesinden gelebilecek mi?
4lKarakaya - Ceyhun DestireHEMEN İZLE Bakalım Ceyhun, tırmanış sporunda başarılarına bir yenisini ekleyebilecek mi?
3lDatça - Engin DemirHEMEN İZLE Japonya'da Bujinkan ninjitsu sanatının kurucusu Soke Maseyuki Hatsumi tarafından 10. Dan seviyesi alan Engin Demir bu azmini Datça'da tırmanış sporuna taşımaya çalışacak.
2lBallıkayalar - Yiğit GürevinHEMEN İZLE Zorbey Aktuyun'un konuğu Iron Man koşusunu bitirme başarısını gösteren triatlet Yiğit Gürevin. Bakalım Yiğit,Ballıkayalar tırmanışında da aynı başarıyı gösterebilecek mi?
1lGölpazarı - Burak UğurHEMEN İZLE Zorbey Aktuyun'un konuğu, 6 yaşından beri dövüş sporları ile ilgilenen Burak Uğur. Bakalım Burak, dövüş sanatlarındaki becerisini tırmanış sporuna da taşıyabilecek mi?