Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE 'Ceropegia Sandersonii/Paraşüt Çiçeği'' Kalp kalbe karşı bitkisinin akrabası olan paraşüt çiçeğinin çoğaltılması,saksısı,toprağı ve gerekli tüm bakım ipuçları bu bölümde.
12lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ''Chlorophytum Comosum / Kurdele Çiçeği'' bitkisi için uygun saksı seçimi, toprağı, sulaması, iklim istekleri ve sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm ipuçları bu bölümde.
11lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ''Philodendron Hederaceum / Kalp Yapraklı Salon Sarmaşığı'' bitkisinin türlerini tanıyor ve porselen vazolarda su içinde köklendirme yöntemlerini öğreniyoruz.
10lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE Euphorbia Milii / Dikenler Tacı diye bilinen güzel çiçekli sukulentin türleri nasıl ayırt edilir, toprağı, saksısı ve sağlıklı yetişmesi için tüm ipuçları bu bölümde.
9lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE Pilea Peperomioides, bu bölümde Çin para bitkisinin Yunan’dan İngiltere’ye gelmesiyle başlayan hikayeye ve sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm ipuçlarına değiniyoruz.
8lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE Crassula Ovata/Para çiçeği faydalarını, uygun saksı seçimini ve evin bereket getirecek köşesine yerleştirilişini Feng Shui’nin yetkin ismi Esra Koyuncu’dan öğreniyoruz.
7lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ‘‘Begonia Corralina de Lucerna’’ küpe gibi çiçekleri olan benekli begonyanın saksısı, toprağı ve sulamasıyla, sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm ipuçları bu bölümde.
6lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE Sansevieria / paşa kılıcı bitkisine bir çok ülkede farklı manalar yüklenmiş. Türleri nasıl ayırt edilir, saksısı, toprağı ve sulamasıyla ilgili bakım ipuçları bu bölümde.
5lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ‘'Agave / Sabırlık’’Köyceğiz’de yüzlerce farklı bitkiye ev sahipliği yapan bir bitki merkezini geziyor,hem de bir kez çiçek açtıktan sonra ölen Agave bitkisini tanıyoruz.
4lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ‘Cleistocactus Winterii’ kolları upuzun ve dikenli bir kaktüs olan bitkimizin toprağı, iklim istekleri, dikimi ve sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm ipuçları bu bölümde.
3lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ''Calathea /Kalatya'' dua çiçeği familyasından pembe çizgileri olan harika bir Calathea, ona yakışan saksısı ve sağlıklı yetişmesi için gerekli bakım ipuçları bu bölümde.
2lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ‘’Senecio Rowleyanus / Tesbih Çiçeği’' saksısı,toprağı ve sulamasıyla sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm bakım ipuçları bu bölümde.
1lLabofem'in Bitki AtölyesiHEMEN İZLE ‘‘Monstera Deliciosa/Deve Tabanı’' türleri nasıl ayırt edilir,ne kadar ışık ister, saksısı,toprağı ve sulamasıyla sağlıklı yetişmesi için gerekli tüm ipuçları bu bölümde.