Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Eren Karaören Evi

Bu bölümde, iç tasarımın şıklığı ve kendine ait havuzuyla dikkatleri çeken bir aile apartmanı olan Eren Karaören'in İstanbul'daki evindeyiz.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 07.02.2023 Süresi: 24 dk
13lGüngör Kaftancı EviHEMEN İZLE Bu bölümde, neredeyse 60 senelik olan, yemyeşil bir bahçe ve uçsuz bucaksız bir denize açılan, Güngör Kaftancı'nın İzmir Çeşme'deki evindeyiz.
12lSelda Baltacı EviHEMEN İZLE Bu bölümde, modern dokunuşlarla yapılan düzenlemeler ile hem bir ofis hem de bir yaşam alanı imkanı sağlayan, Selda Baltacı'nın İstanbul Kuzguncuk'taki evindeyiz.
11lAytaç Güloğlu EviHEMEN İZLE Bu bölümde, iç tasarımındaki ikonik duvarıyla ve yüksek tavanıyla dikkat çeken, Aytaç Engin Güloğlu'nun Bursa İznik'teki evindeyiz.
10lBelgin Koz EviHEMEN İZLE Bu bölümde, limon selvilerden yaptığı yeşil duvar ve trafiğe kapattığı cephesiyle kendini dış dünyadan soyutlayan, Belgin Koz'un İzmir Çeşme'deki evindeyiz.
9lEren Karaören EviHEMEN İZLE Bu bölümde, iç tasarımın şıklığı ve kendine ait havuzuyla dikkatleri çeken bir aile apartmanı olan Eren Karaören'in İstanbul'daki evindeyiz.
8lBülent Güngör EviHEMEN İZLE Bu bölümde, betonarme ve kolon kiriş sistemi kullanılmayan bir yapı olan, Bülent Güngör'ün Muğla Bodrum'daki evindeyiz.
7lHandan - İsmail Beydili EviHEMEN İZLE Bu bölümde, neredeyse her şeyin gemi söküm tesislerinden alınan parçalarla adeta bir gemi gibi tasarlandığı Handan ve İsmail Beydili'nin Çanakkale Bozcaada'daki evindeyiz
6lAhmet Alataş EviHEMEN İZLE Bu bölümde, cam ve çelikten yapılmış bir yaşam makinası olan, aynı zamanda mimar Ahmet Alataş'ın ofisini de içinde barındıran Kemerburgaz'daki evdeyiz.
5lSerhat Akbay EviHEMEN İZLE Bu bölümde, Yağcılar Köyü'nün kendi dokusuna ve bitki örtüsüne saygı duyan bir tasarıma imza atan Serhat Akbay'ın İzmir Urla'daki evindeyiz.
4lDerya Akdurak EviHEMEN İZLE Bu bölümde, monokrom renklerin baskın olduğu, koleksiyonlarıyla dikkat çeken, eşi benzeri olmayan parçalarla tasarlanmış Derya Akdurak'ın İzmir Narlıdere'deki evindeyiz.
3lÖykü Thurston EviHEMEN İZLE Öykü Thurston, olan bir evi tamamen sıfırdan yarattığı tasarımında ana yaşam alanını üst katta kurgularken aşağı katı ise hobileri için ayırdığı bir alana dönüştürmüş.
2lErkut Şahinbaş EviHEMEN İZLE Bu bölümde, teraslı düzenlemesiyle dikkat çeken, Mimar Erkut Şahinbaş'ın oğlu için tasarladığı Muğla Bodrum'daki evindeyiz.
1lEmir Uras EviHEMEN İZLE Bu bölümde, yeşilliklerin arasında brüt beton bir kabukla doğanın bir parçası görünümündeki etkili tasarımıyla dikkat çeken, Emir Uras'ın Muğla Çıtlık'taki evindeyiz.