Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

10lÜnlü Şeflerin Yerli Peynir YorumlarıHEMEN İZLE Anadolu’dan getirdiğimiz en özel peynirleri şeflerimiz Fatih Tutak, Ali Ronay ve Murat Deniz Temel’e teslim ediyoruz.
9l50 Peynirli Şehir, BalıkesirHEMEN İZLE Berrin Bal Onur ve Neşe Biber’le birlikte Balıkesir’in en özel peynirlerinin yapımını görüyor, lezzet sırlarını öğreniyoruz.
8lErzurum’da Civil PeyniriHEMEN İZLE Erzurum’un en özel peyniri olan civil peynirinin üretimine tanıklık ederken bu lezzetli peynirle hazırlanan yemekleri tatmayı ihmal etmeyeceğiz.
7lAntakya Peynirlerinin Kraliçesi, Carra ÇökeleğiHEMEN İZLE Unutulmuş bir peynir saklama yönteminin peşinden Antakya’ya gidiyoruz. Şefimiz İsmet Saz da bu özel peyniri yorumluyor.
6lArtizan Küflü Peynir YapımıHEMEN İZLE Konuk şefimiz Emre Şen de bu özel peynirlerle bizim için yemek hazırlıyor.
5lVan Otlu PeyniriHEMEN İZLE Van’ın adıyla özdeşleşmiş Van otlu peynirini yapmak üzere Vanlı kadınlarla birlikte yüksek rakımdaki yaylalara çıkıyoruz.
4lİzmir Tulum PeyniriHEMEN İZLE Şef Osman Sezener’in bu peynirlere yaptığı leziz yorumları deniyoruz.
3lDivle Obruk PeyniriHEMEN İZLE Ülkemizin en nadide peynirlerinden biri olan Divle Obruk peynirinin lezzet şifrelerini çözmek üzere Karaman’ın Ayranlı ilçesine bağlı Divle Köyü’ndeyiz.
2lSırbistanHEMEN İZLE Dünyanın en pahalı peyniri olarak kabul edilen Pule’nin sırrını öğrenmeye Sırbistan’a doğru yola çıkıyor ve özel bir doğa rezervi olan Zasavisca’ya gidiyoruz.
1lBoğatepe’de Kars GravyeriHEMEN İZLE Tüm dünyada kalitesiyle kabul görmüş Kars Gravyeri’ni üreten İlhan Koçulu’yu ziyaret etmek üzere rotamızı bu kez Boğatepe Köyü’ne çeviriyoruz.