Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

4.Bölüm

Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Demet Akbağ, Fatih Altaylı ve Hazer Amani.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Yemek Yayın Tarihi: 16.06.2023 Süresi: 32 dk
10l10.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde zeytinli patlıcanlı makarna ve supangle var.
9l9.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde hamsili pilav ve hurmalı panna cotta var.
8l8.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde karidesli salata ve çikolatalı sufle var.
7l7.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde pırasalı tavuk yahni ve armutlu muhallebi var.
6l6.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde biberlli kuzu ve havuçlu kek var.
5l5.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde tavuklu ve ıspanaklı kiş ile keşkül var.
4l4.BölümHEMEN İZLE Ünlü isimlerin keyifli sohbetlerinin gerçekleştiği sofrada Sedef İybar imzalı dana şinitzel ve bal kabaklı tart damaklarda iz bıraktı.
3l3.BölümHEMEN İZLE Ünlü isimlerin keyifli sohbetlerinin gerçekleştiği sofrada Sedef İybar imzalı kılıç balığı buğlama ve ayva tatlısı tamaklarda iz bıraktı.
2l2.BölümHEMEN İZLE Ünlü isimlerin keyifli sohbetlerinin gerçekleştiği sofrada Sedef İybar imzalı Mantarlı ve kıymalı tavuk ile limonlu ve antep fıstıklı kek damaklarda iz bıraktı.
1l1.BölümHEMEN İZLE Ünlü isimlerin keyifli sohbetlerinin gerçekleştiği sofrada Sedef İybar imzalı ekşili köfte ve elmalı tart damaklarda iz bıraktı.
13l13.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı,damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Esra Dermancıoğlu,Claudio Chinali ve Şahin Irmak.
12l12.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Kubat, Ahmet Güneştekin ve Demet Sağıroğlu.
11l11.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Aslı Şafak, Onur Büyüktopçu ve Gonca Vuslateri.
10l10.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Merve Dizdar, Dolunay Soysert ve Kaan Sekban.
9l9.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ebru Akel, Tan Sağtürk ve Taylan Kümeli.
8l8.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Oktay Kaynarca, Zehra Yılmaz ve Özlem Ada Şahin.
7l7.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Özge Yağız, Burak Can ve Caner Topçu.
6l6.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Yekta Kopan, Selma Ergeç ve Tuğrul Tülek.
5l5.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar'la damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Saffet Emre Tonguç, Serda Büyükkoyuncu ve Gülenay Kalkan.
4l4.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Demet Akbağ, Fatih Altaylı ve Hazer Amani.
3l3.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ömür Özdemir, Ece Vahapoğlu ve Neslihan Yeldan.
2l2.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Ercan Saatçi, Emel Müftüoğlu ve Zara.
1l1.BölümHEMEN İZLE Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlar ile samimi sohbetlerin gerçekleştiği bu bölümün konukları Evrim Alasya, Danilo Zanna ve Murat Güloğlu.