Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Define Sandığı

Savaş Karakaş bu bölümde 155 metrelik boyuyla uzun yıllar dünyanın en büyük yapay gemi resifi ünvanını taşıyan USS Spiegel Grove için 40 metre derine dalıyor.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 16.06.2022 Süresi: 30 dk
7lPelikan DiyarıHEMEN İZLE Florida'da denizin altındaki bereketin göstergesi, suyun yüzeyinde karşınıza çıkan pelikanlardır. Pelikan Diyarı'nda denizin altında nelerin saklandığına yakından bakın.
6lOrfoz’un KaderiHEMEN İZLE Savaş Karakaş bu bölümde, sadece Atlantik Okyanusunda görebileceğiniz, denizin dibindeki batıklarda, karanlık oyuklarda saklanan dev golyat orfozlarını ekrana getiriyor.
5lSevdim Seni ManatiHEMEN İZLE Savaş Karakaş,tüm koruma tedbirlerine rağmen nesli tehlikede olan Florida'nın sembol hayvanı Manatiler'i sizlerle tanıştırmak için Manati Cenneti Crystal River'a gidiyor.
4lDefine SandığıHEMEN İZLE Savaş Karakaş bu bölümde 155 metrelik boyuyla uzun yıllar dünyanın en büyük yapay gemi resifi ünvanını taşıyan USS Spiegel Grove için 40 metre derine dalıyor.
3lKöpekbalıklarıyla DansHEMEN İZLE Savaş Karakaş, Sudaki İzler'i yıl boyu Gulf Stream akıntılarında gezinen zengin köpekbalığı çeşitliliği ile nam salmış bir gözlem noktası olan Jupiter'e taşıyor.
2lMiami Boat ShowHEMEN İZLE Sudaki İzler'i okyanus ötesine taşıyan Savaş Karakaş'ın ABD'deki durağı, gezegenimizde bugüne kadar yapılmış en büyük tekne ve yat fuarı olan Miami Boat Show.
1lSon DalışHEMEN İZLE Savaş Karakaş, Miami'de kıyıdan sadece 3,5 mil açıkta, denizin 12 metre altında bulunan, dünyanın ilk ve tek sualtı mezarlığı Neptune Anıt Resifi’ne dalış yapıyor.