Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

Sürdürülebilir Şehirler 

Bu bölümde, sürdürülebilir şehircilik ve mimariye odaklanıyor. İklim krizi ve toplumun kesişimindeki aktörlerle bir araya geliyoruz.
Yönetmen: - Senaryo: - Oyuncular: -
Türü: Belgesel Yayın Tarihi: 22.01.2024 Süresi: 33 dk
6lSürdürülebilir Şehirler HEMEN İZLE Bu bölümde, sürdürülebilir şehircilik ve mimariye odaklanıyor. İklim krizi ve toplumun kesişimindeki aktörlerle bir araya geliyoruz.
5lDoğal Kozmetik HEMEN İZLE Doğal kozmetik üreticileri ile bir araya geldiğimiz bu bölümde, cildimiz ve doğamız arasındaki ilişki mercek altında.
4lGiysilerimizHEMEN İZLE Bu bölümde toprağa pamuk tohumunu atan çiftçi, tasarımcı ve üreticilerle yaptığımız söyleşilerle modanın hayatımızdaki yerini bir kez daha sorguluyoruz.
3lSoframızdakilerHEMEN İZLE Zeytin,peynir ve ekmek üçlüsü daha sürdürülebilir bir biçimde tüketilebilir mi? Onların soframıza geliş öyküsünü ve iklim krizinde yaşanılan değişimi ekranlara taşıyoruz.
2lYenilenebilir Enerji HEMEN İZLE Bugünün en önemli konusu,yenilenebilir enerji kaynakları.Türkiye ise güneşi,rüzgarı ve suyu ile harika bir örnek.İstanbul’dan,Ege’ye verimli topraklarda keşfe çıkıyoruz.
1lSuHEMEN İZLE Yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz her şeyin içerisinde su var.Bu bölümde su tüketimimizin gerçek boyutlarını anlamaya çalışıyor,eylemlerimize olan etkilerini keşfediyoruz.