Yurt dışında Digiturk
izlemenin adresi

13lAdıyamanHEMEN İZLE Ünlü şef 2 bin yıllık medeniyetin izlerini taşıyan Perre Antik Kenti’nde Kommagene Krallığı’nın ismini taşıyan bir tarife imza atıyor.
12lTrabzonHEMEN İZLE Şef Hazer Amani Karadeniz’in incisi Trabzon’da eşsiz bir manzarada yeniden yorumladığı yöresel tariflerle parmak ısırtıyor.
11lÇatalcaHEMEN İZLE Yemeğini Terkos Gölü kıyısında hazırlayan şef, turna balığını sebzelerle harmanlayıp pirinçle buluşturuyor. Enfes bir tarif bizleri bekliyor…
10lTokatHEMEN İZLE Ormanın içinde Terkos Gölü kıyısında şefin elleriyle topladığı pırasalar enfes bir yemeğe dönüşüyor.
9lAyvalıkHEMEN İZLE Ardından, Ege’nin çeşit çeşit otları ve balıklarıyla yapılan eşsiz bir tarif sizleri bekliyor!
8lCumalıkızıkHEMEN İZLE “Dünya Mirası” listesinde yer alan, nostaljik sokaklarıyla sizi zamanda yolculuğa çıkaracak bu tarihi köyde lezzet şölenine hazır olun!
7lSafranboluHEMEN İZLE Bol safranlı, iştah kabartan bu bölüm sizleri bekliyor!
6lMersinHEMEN İZLE Çukurova’nın misafirperverliği, tarihi ve birbirinden lezzetli yemekleri bu bölümde bir araya geliyor!
5lKastamonuHEMEN İZLE Tarihi bir çiftliği ziyaret eden Hazer Şef kendi elleriyle yaptığı kesme tahtasını da kullanarak yörenin meşhur Taşköprü sarımsağı, siyez bulguru ve pastırmasıyla ekşili pilav yapıyor… Ilgaz Dağları’nın eteklerinde, odun ateşinde tadına doyulmaz bir tarif ve sayısız deneyim sizleri bekliyor!
4lAdanaHEMEN İZLE Yöreye has lezzetlerin bir araya geldiği bu bölümde Hazer Şef Adana lezzetlerini yorumlayarak ortaya yep yeni leziz bir tarif çıkarıyor.
3lTekirdağHEMEN İZLE Her bir malzemesini Tekirdağ’ın bereketli topraklarından toplayan şef, güveçte ağır ağır pişirdiği kuzu etli ve bol sebzeli nefis bir türlü yemeği hazırlıyor.
2lDüzceHEMEN İZLE Yeşilyayla köyü’nde köyün yerlileriyle taş değirmende mısır öğütüyor, peynir yapıyor, tarla tarla geziyor. Şef Hazer Amani bu kez benzersiz bir manzara eşliğinde yüz yıllık tariflere kendi yorumunu katıyor!
1lBozcaadaHEMEN İZLE Bu minik adanın büyük lezzetlerini yakından tanıyacak, şef Hazer Amani’yle gün batımı eşliğinde, adadan ve doğadan malzemelerle yapılan çok özel bir lezzetle tanışacaksınız!